„Wzmocnienie efektywności energetycznej zabytkowego budynku dawnej szkoły ludowej w Binarowej, będącego centrum aktywności lokalnej”.
Gmina Biecz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00270703
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00270703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-04 10:15
- Lokalizacja
- Biecz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b8b3e953-d620-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 7381973883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00270703 z dnia 2024-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wzmocnienie efektywności energetycznej zabytkowego budynku dawnej szkoły ludowej w Binarowej, będącego centrum aktywności lokalnej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biecz
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół ds. zamówień publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Biecz
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 13 4406800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@biecz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biecz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8944781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wzmocnienie efektywności energetycznej zabytkowego budynku dawnej szkoły ludowej w Binarowej, będącego centrum aktywności lokalnej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b8b3e953-d620-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00270703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00060396/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Wzmocnienie efektywności energetycznej zabytkowego budynku dawnej szkoły ludowej w Binarowej, będącego centrum aktywności lokalnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy, podmiotem odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223127
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1274064,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego postępowania są roboty budowlane przedsięwzięcia pn.: „Wzmocnienie efektywności energetycznej zabytkowego budynku dawnej szkoły ludowej w Binarowej, będącego centrum aktywności lokalnej”.
2. Zadanie dofinansowane jest ze środków Krajowego Planu Odbudowy, podmiotem odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
3. Zakres robót przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Modernizacja podłogi na gruncie w tym;
- roboty rozbiórkowe -posadzki, izolacje wykonanie nowych posadzek;
2) Modernizacja ścian na gruncie;
- odsłonięcie, oczyszczenie i uzupełnienie fundamentów i cokołu fundamentowego, drenaż i izolacja fundamentów;
3) Modernizacja ścian zewnętrznych w tym:
- wykonanie tynków i okładzin wełna skalna 15 cm i tynk (elewacja północna i zachodnia starszej części budynku parterowego bez ocieplenia wełną – wykonanie tynku na siatce, malowanie);
- odtworzenie wszystkich gzymsów, listew i obramień;
- naprawa lub przemurowanie spękań ścian nośnych uszkodzonych fragmentów ścian zewnętrznych i wewnętrznych nośnych;
- roboty malarskie zewnętrzne;
4) Modernizacja dachu;
- roboty konstrukcyjne dachu, pokrycie;
5) Modernizacja stolarki drzwiowej;
- dostawa i montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej (elewacja wschodnia szklenia stałe w klasie odporności EI60);
6) Modernizacja instalacji CWU (wewnętrzna instalacja wody, instalacja wody ciepłej i cyrkulacji) oraz instalacje sanitarne w zakresie:
- wewnętrzna instalacja gazowa;
- instalacja centralnego ogrzewania;
- po zakończeniu robót montażowych należy wykonać wszystkie wymagane przepisami próby szczelności, pomiarami, dokonać regulacji działania instalacji itp.);
7) Montaż mikroinstalacji PV 10 kW.
UWAGA! Przedmiar robót, który załączył Zamawiający określa zakres robót objętych niniejszym postępowaniem, przy czym ma znaczenie orientacyjne i pomocnicze. Wykonawca jest zobowiązany do dokonania własnych ustaleń co do rzeczywistego zakresu prac wymaganego do osiągnięcia rezultatu i dokonania ewentualnych uzupełnień lub zmian.
UWAGA ! Szczegółowy zakres zawiera załączona dokumentacja techniczna i przedmiar robót.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
Zał. Nr 1 – dokumentacja techniczna wraz z przedmiarem robót
Zał. Nr 7 – istotne postanowienia umowne
Pozostałe zakresy robót budowlanych w budynku szkoły ludowej w Binarowej objęte Decyzją Nr 465/2023 z dnia 31 sierpnia 2023 r. będą stanowiły zakres odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
5. Rozliczenie i płatność:
Realizacja, rozliczenie i płatność będą się odbywały zgodnie z załączonym harmonogramem rzeczowo – finansowym , który będzie stanowił później załącznik do umowy z Wykonawcą.
Zmiana harmonogramu i rozliczenia możliwa będzie jedynie na podstawia warunków określonych w § 19 zał. Nr 7 Istotne postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1457531,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2337000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1457531,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo – Handlowa „RT-BUD” Tomasz Kuziak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 123229397
7.3.4) Miejscowość: Bartne
7.3.5) Kod pocztowy: 38-307
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1457531,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |