Remont drogi gminnej w km 0+000 – 2+500 w miejscowości Urzejowice
Gmina Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00270837
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00270837/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-04 10:47
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-680bc467-cbd8-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 7941685229
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00270837 z dnia 2024-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w km 0+000 – 2+500 w miejscowości Urzejowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900513
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bernardyńska 1a
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przeworsk.net.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeworsk.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przeworsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej w km 0+000 – 2+500 w miejscowości Urzejowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-680bc467-cbd8-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00270837
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039855/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi gminnej „Gościńczyk” w m. Urzejowice (Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00190814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROIX.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Dotyczy drogi gminnej nr 151025R zlokalizowanej na działkach nr ewid.: 75; 359; 711; 504; 2261; 928; 272; 342 . Droga aktualnie posiada nawierzchnię z kruszywa i betonu asfaltowego. Istniejąca nawierzchnia bitumiczna posiada ubytki, spękania podłużne, poprzeczne, deformacje trwałe, nierówności, nawierzchnia tłuczniowa posiada liczne wyboje. Pobocze częściowo gruntowe częściowo wzmocnione tłuczniem kamiennym,
Zakres robót dla ww zadania obejmuje m.in. odtworzenie trasy w terenie, frezowanie istniejącej nawierzchni, wykonanie korytowania wraz z profilowaniem i zagęszczanie podłoża, stabilizację gruntu cementem, wykonanie podbudowy, wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniem kamiennym, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, uzupełnienie poboczy, regulację studni kanalizacyjnych i zaworów wodociągowych
Przed przystąpieniem do realizacji zamierzenia inwestycyjnego należy wyznaczyć w terenie przebieg trasy pasa drogowego.
Szczegółowy zakres robót określony został w SWZ i zał. nr 5 do SWZ - kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1742169,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2405924,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1742169,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kochanowicz Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1742169,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2024-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |