Realizacja pełnienia dyżurów w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Elblągu

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00271303
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-04 12:36
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5783051446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zarządzania kryzysowego

Wykonawcy

4 przyznane

Zenon, Tadeusz UrbanowskiElbląg, PL
197 445,6 PLN
Eugeniusz Piotr ŻukowskiElbląg, PL
197 445,6 PLN
Poziarski Jacek WojciechElblag, PL
197 445,6 PLN
Bogusław KlimkiewiczElbląg, PL
226 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.