Pielęgnacja oraz usunięcie drzew w parku miejskim przy ulicy Pułaskiego w Namysłowie.
Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00271518
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-04 13:27
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7521359204
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzew
Wykonawcy
2 przyznane
JAKUB WAJDZIAKLigota Tułowicka, PL
56 680 PLNJAKUB WAJDZIAKLigota Tułowicka, PL
56 680 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.