Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie

Gmina Miasto Lubartów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00272032
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00272032/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-04 15:21
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd4fe97e-e045-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7141901186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00272032 z dnia 2024-04-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 818552073

1.5.8.) Numer faksu: 818552016

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bd4fe97e-e045-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd4fe97e-e045-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272032

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057311/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa bocznej ulicy Leśnej (droga do Hovetu)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 173474,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w
Lubartowie, o parametrach:
Długość: 91,96 m – nawierzchnia z kostki, oraz 52,11 m - warstwa filtracyjna, kategoria ruchu KR-1, szerokość jezdni
zmienna od 3,5 do 5 m, liczba pasów ruchu – 2.
Konstrukcja ulicy:
- kostka brukowa grafitowa gr. 8,0 cm na podsypce grysowej - 2/5 mm, gr. 5 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin
piaskiem;
- warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm, gr. 25 cm;
- warstwa podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem 2,5 MPa o gr. 20 cm.
2) Zamówienie swoim zakresem obejmuje między innymi:
a) roboty przygotowawcze w zakresie rozbiórek elementów drogowych, zdjęcie humusu
b) zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej wraz z regulacją włazów
c) wykonanie robót ziemnych, wykopy
d) wykonanie konstrukcji nawierzchni w zakresie podbudów
e) wykonanie nowej nawierzchni jezdni i wjazdów z kostki brukowej gr. 8 cm kolorowej
f) roboty wykończeniowe i porządkowe.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej IDW-SWZ, tj. w dokumentacji
projektowej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR), oraz informacji BIOZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najwyżej ocenionej oferty (nr 1) przekroczyła kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 117 000,00 zł,
a Zamawiający nie mógł tej kwoty zwiększyć do wysokości ceny tej oferty, zobligowany był unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207930,30 PLN

2024-04-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane