"Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Piotrkowskiego" - w m. Tomawa, Gościmowice II, Gorzkowice
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00272041
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00272041/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-04 15:28
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-375c126e-bb51-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogowe
Wykonawcy
3 przyznane
ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWłoszczowa, PL · lot 0
386 447,86 PLN"DROMOST" JERZY ŁASKA, MARCIN ŁASKA, MONIKA ŁASKA SPÓŁKA JAWNARadomsko, PL · lot 1
515 111,21 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW 'ERBEDIM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 2
758 676,29 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00272041 z dnia 2024-04-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Piotrkowskiego" - w m. Tomawa, Gościmowice II, Gorzkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. J. Dąbrowskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Piotrkowskiego" - w m. Tomawa, Gościmowice II, Gorzkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-375c126e-bb51-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272041
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013787/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Modernizacja dróg powiatowych na terenie Powiatu Piotrkowskiego" - w m. Tomawa, Gościmowice II, Gorzkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00065178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP-II.2200.2.2024.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1349784,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja drogi powiatowej Nr 3926E w m. Tomawa”Długość odcinka – 0,999 km
Roboty drogowe związane z planowaną modernizacją obejmują:
1. Roboty pomiarowe na długości – 999 mb.
2. Roboty przygotowawcze
a) Frezowanie nawierzchni
3. Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
4. Wykonanie warstwy wiążącej z masy mineralno – bitumicznej AC11W w ilości 75 kg/m2
5. Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
6. Wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – bitumicznej AC 11S gr. 3 cm
7. Utwardzenie tłuczniem poboczy o gr. 10 cm – 500 m2
Parametry techniczne modernizowanej drogi
a) Długość remontowanego odcinka drogi – 999,00 m;
b) Szerokość jezdni - 5,00 m;
c) Spadek poprzeczny jezdni - 2%
d) Pochylenie niwelety dostosowane do aktualnej niwelety z niezbędnymi korektami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 386447,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja drogi powiatowej Nr 1513E w m. Gorzkowice”Długość odcinka – 0,755 km
Roboty drogowe związane z planowaną modernizacją obejmują:
1. Roboty pomiarowe na długości – 755 mb.
2. Roboty przygotowawcze
b) Frezowanie nawierzchni
c) Regulacja studni kanalizacyjnych – 3 szt.
d) Regulacja wpustów ulicznych – 3 szt.
e) Regulacja zasuw wodociągowych – 3 szt.
3. Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
4. Wykonanie warstwy wiążącej z masy mineralno – bitumicznej AC11W w ilości 75 kg/m2
5. Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową
6. Wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – bitumicznej AC 11S gr. 4 cm
7. Utwardzenie tłuczniem poboczy o gr. 10 cm – 451 m2
8. Wykonanie oznakowania poziomego – 80,00 m2
Parametry techniczne modernizowanej drogi
a) Długość remontowanego odcinka drogi – 755,00 m;
b) Spadek poprzeczny jezdni - 2%
c) Pochylenie niwelety dostosowane do aktualnej niwelety z niezbędnymi korektami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 515111,21 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont drogi powiatowej 1531E na odcinku Gościmowice I – Gościmowice II”Długość odcinka – 0,703 km
Roboty drogowe związane z planowaną modernizacją obejmują:
1. Roboty pomiarowe na długości – 702 mb.
2. Roboty przygotowawcze
f) Frezowanie nawierzchni
g) Odtworzenie zniszczonej konstrukcji zniszczonej krawędzi
3. Wykonanie warstwy wiążącej z masy mineralno – bitumicznej AC16W w ilości 100 kg/m2
4. Wykonanie warstwy spadkowej AC 11W w ilości 75 kg/m2
5. Wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – bitumicznej AC 11S gr. 4 cm
6. Utwardzenie tłuczniem poboczy o gr. 10 cm – 1028,82 m2
Parametry techniczne modernizowanej drogi
a) Długość remontowanego odcinka drogi – 755,00 m;
b) Kategoria ruchu KR3
c) Klasa drogi L
d) Szerokość jezdni 5,50 m
e) Spadek poprzeczny jezdni - 2%
f) Pochylenie niwelety dostosowane do aktualnej niwelety z niezbędnymi korektami
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.5.) Wartość części: 758676,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386447,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529392,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386447,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano - Drogowy DUKT Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591952026
7.3.3) Ulica: Przedborska 84
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386447,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 515111,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 667700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 515111,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMOST Sp. Jawna J. Łaska, M. Łaska, M. Łaska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583
7.3.3) Ulica: Lipie
7.3.4) Miejscowość: Radomsko
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 515111,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 758676,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1102334,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 758676,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ERBEDIM Sp. z o o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712202407
7.3.3) Ulica: Żelazna
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Tryb.
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 758676,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2024-04-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |