Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie
Gmina Miasto Lubartów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00272512
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00272512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-05 09:23
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fff3ff66-e045-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 7141901186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00272512 z dnia 2024-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Lubartów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019388
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 12
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (81) 855-22-73
1.5.8.) Numer faksu: +48 (81) 855-20-16
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@umlubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubartow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fff3ff66-e045-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fff3ff66-e045-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00272512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00057311/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa bocznej ulicy Leśnej (droga do Hovetu)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00241146
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 173474,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
Utwardzenie drogi gminnej wewnętrznej (droga do HOVET-u) na działkach gruntu nr 441/1, 443, 239/2 obr. 1 Wincentów w Lubartowie, o parametrach:
Długość: 91,96 m – nawierzchnia z kostki, oraz 52,11 m - warstwa filtracyjna, kategoria ruchu KR-1, szerokość jezdni zmienna od 3,5 do 5 m, liczba pasów ruchu – 2.
Konstrukcja ulicy:
- kostka brukowa grafitowa gr. 8,0 cm na podsypce grysowej - 2/5 mm, gr. 5 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem;
- warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm, gr. 25 cm;
- warstwa podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem 2,5 MPa o gr. 20 cm.
2) Zamówienie swoim zakresem obejmuje między innymi:
a) roboty przygotowawcze w zakresie rozbiórek elementów drogowych, zdjęcie humusu
b) zabezpieczenie istniejącej infrastruktury technicznej wraz z regulacją włazów
c) wykonanie robót ziemnych, wykopy
d) wykonanie konstrukcji nawierzchni w zakresie podbudów
e) wykonanie nowej nawierzchni jezdni i wjazdów z kostki brukowej gr. 8 cm kolorowej
f) roboty wykończeniowe i porządkowe.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do niniejszej IDW-SWZ, tj. w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR), oraz informacji BIOZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najwyżej ocenionej oferty przekroczyła kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 117 000,00 zł,a Zamawiający nie mógł tej kwoty zwiększyć do wysokości ceny tej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207930,30 PLN
| 2024-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |