Wykonywanie usługi sprzątania w budynkach Urzędu Statystycznego w Kielcach

URZĄD STATYSTYCZNY W KIELCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00169652
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00169652/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-31 14:02
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-432d1cbd-1a08-4160-940c-7ae14a771d42
Identyfikator
6570009521
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania biurUsługi czyszczenia okien

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE CZA-TA NICIAK SPÓŁKA JAWNAPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
116 656,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00169652 z dnia 2025-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie usługi sprzątania w budynkach Urzędu Statystycznego w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD STATYSTYCZNY W KIELCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000331599

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zygmunta Wróblewskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 2499600

1.5.8.) Numer faksu: 41 2499604

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: SekretariatUsKie@stat.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kielce.stat.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-432d1cbd-1a08-4160-940c-7ae14a771d42

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie usługi sprzątania w budynkach Urzędu Statystycznego w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-432d1cbd-1a08-4160-940c-7ae14a771d42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00169652

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095858/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonywanie usługi sprzątania w budynkach Urzędu Statystycznego w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00096308

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KIE-WA.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134992,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania w budynkach Urzędu Statystycznego w Kielcach (dwa budynki usytuowane na jednej działce):
1) sprzątanie: sal obsługi interesantów, pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, pomieszczeń higieniczno – sanitarnych, ciągów komunikacyjnych, korytarzy, schodów, i archiwum US, w tym czyszczenie posadzki;
2) mycie (dwustronne) okien wraz z ościeżnicami i parapetami, w czasie trwania Umowy, z zastrzeżeniem, że usługa mycia okien zlecana będzie nie częściej niż 1 raz na 6 miesięcy. Usługa mycia okiem może zostać zwiększona o ilość wskazaną przez Wykonawcę w kryterium oceny ofert.
2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 18

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116656,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194094,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116656,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „CZA-TA” Niciak Sp. j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712876904

7.3.3) Ulica: ul. Żabia 15

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116656,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-04-01 do 2026-03-31
2025-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi