„Usługi zimowego utrzymania dróg powiatowych – w sezonie 2023/2024”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00273756
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-05 13:32
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8392573515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
18 przyznanych
LESZEK BIGUSNiezabyszewo, PL
56 430 PLNEUGENIUSZ KRYCKIDębnica Kaszubska, PL
47 520 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
62 370 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
50 490 PLNARKADIUSZ SZCZEPOCKISłupsk, PL
47 520 PLNEUGENIUSZ KRYCKIDębnica Kaszubska, PL
35 802 PLNŁUKASZ PĘSKISłupsk, PL
39 852 PLNŁUKASZ PĘSKISłupsk, PL
53 136 PLNŁUKASZ PĘSKISłupsk, PL
30 996 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
23 434,81 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
40 176 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
26 784 PLNPAWEŁ JÓZKOWSKICzarna Dąbrówka, PL
37 908 PLNGRZEGORZ KOPCIŃSKIWicko, PL
35 640 PLNSYLWESTER GRALAKSmołdzino, PL
40 176 PLNMARIA TEREFENKOWicko, PL
31 590 PLNPAWEŁ JÓZKOWSKICzarna Dąbrówka, PL
11 340 PLNLESZEK BIGUSNiezabyszewo, PL
9450 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.