Roboty budowlane związane z remontem w budynku zabytkowym Urzędu Skarbowego w Łańcucie, ul. Piłsudskiego 11

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00273906
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00273906/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-05 13:57
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bbba34a-e101-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
8131096298
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00273906 z dnia 2024-04-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane związane z remontem w budynku zabytkowym Urzędu Skarbowego w Łańcucie, ul. Piłsudskiego 11

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001023003

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Geodetów 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.400000@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podkarpackie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bbba34a-e101-11ee-a01e-f641a8763d5f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane związane z remontem w budynku zabytkowym Urzędu Skarbowego w Łańcucie, ul. Piłsudskiego 11

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bbba34a-e101-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00273906

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00236426/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont izolacji ścian fundamentowych w Urzędzie Skarbowym w Łańcucie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00244565

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1801-ILZ.260.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z remontem w budynku zabytkowym Urzędu Skarbowego w Łańcucie, ul. Piłsudskiego 11.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ wraz z następującą dokumentacją:
2.1. projektowa,
2.2. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych zwana dalej „STWIORB”,
2.3. pozwolenie na budowę,
2.4. pozwolenie Konserwatora zabytków,
2.5. informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
W myśl przepisów ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2024-04-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane