„Przebudowa dróg w gminie Trzebownisko - etap I obejmujący drogi w miejscowościach Jasionka, Stobierna, Łąka, Zaczernie, Wólka Podleśna, Tajęcina, Terliczka, Trzebownisko”.
Gmina Trzebownisko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00274191
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00274191/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-05 14:55
- Lokalizacja
- Trzebownisko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af4c9f1f-d79f-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 5170037677
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00274191 z dnia 2024-04-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg w gminie Trzebownisko - etap I obejmujący drogi w miejscowościach Jasionka, Stobierna, Łąka, Zaczernie, Wólka Podleśna, Tajęcina, Terliczka, Trzebownisko”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebownisko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582157
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebownisko 976
1.5.2.) Miejscowość: Trzebownisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-001
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 77 13 700
1.5.8.) Numer faksu: +48 17 77 13 719
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@trzebownisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzebownisko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebownisko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg w gminie Trzebownisko - etap I obejmujący drogi w miejscowościach Jasionka, Stobierna, Łąka, Zaczernie, Wólka Podleśna, Tajęcina, Terliczka, Trzebownisko”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af4c9f1f-d79f-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00274191
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00226866
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.271.1.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie dróg w gminie Trzebownisko - etap I obejmujący drogi w miejscowościach Jasionka, Stobierna, Łąka, Zaczernie, Wólka Podleśna, Tajęcina, Terliczka, Trzebownisko. Rodzaj zamówienia: roboty budowlane
1. Zadanie 1 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 1451 w miejscowości Jasionka
2. Zadanie 2 Przebudowa placu komunalnego położonego na działce ewid. nr 1531/5 w miejscowości Jasionka
3. Zadanie 3 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 3629/1 w miejscowości Stobierna
4. Zadanie 4 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 2096 w miejscowości Stobierna
5. Zadanie 5 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 690, 698 w miejscowości Stobierna
6. Zadanie 8 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 2606, 2559/1 w miejscowości Łąka
7. Zadanie 9 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 4178, 4314 w miejscowości Zaczernie
8. Zadanie 9a Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 4207 w miejscowości Zaczernie
9. Zadanie 10 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 3457 w miejscowości Zaczernie
10. Zadanie 11 Przebudowa drogi gminnej Nr 108820 R położonej na działce ewid. nr 2414 w miejscowości Zaczernie
11. Zadanie 12 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. 2504 w miejscowości Zaczernie
12. Zadanie 15 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. 1095/65, 1095/28,1095/57, 1095/16 w miejscowości Wólka Podleśna
13. Zadanie 17 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 156/40 w miejscowości Tajęcina
14. Zadanie 17a Budowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 68/32, 68/34, 99/3 w miejscowości Tajęcina
15. Zadanie 18 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 511/8, 510/3, 508/1 w miejscowości Tajęcina
16. Zadanie 19 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 68/9, 68/33 w miejscowości Tajęcina
17. Zadanie 20 Przebudowa drogi gminnej położonej na działce ewid. nr 99 w miejscowości Terliczka
18. Zadanie 21 Przebudowa drogi gminnej i placu komunalnego na działce ewid. nr 697/7, 697/6, 683/2, 623/6, 1748/3 w miejscowości Trzebownisko
19. Zadanie 22 Przebudowa drogi gminnej na działce ewid. nr 1299 w miejscowości Stobierna
2)Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia na obiekt gotowy do użytkowania opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej. 3)zakres zamówienia obejmuje inne niezbędne do zrealizowania zamówienia roboty towarzyszące podstawowemu zakresowi robót nie ujęte w przedmiarach, SWZ oraz dokumentacji projektowej, a bez których nie można wykonać zamówienia. W związku z powyższym zaleca się szczegółowe sprawdzenie przyszłego placu budowy 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
5) Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w dokumentacji projektowej lub STWiORB, a więc w dokumentach opisującym przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. 6) Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych wyznaczają minimalne standardy, które musi spełnić oferowany produkt lub usługa
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7903258,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7916904,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7903258,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszek Kochanowicz Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952
7.3.4) Miejscowość: Zielonka
7.3.5) Kod pocztowy: 36-130
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7903258,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |