Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Strawczyn
GMINA STRAWCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00274246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-05 15:12
- Lokalizacja
- Strawczyn, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591486127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennego
Wykonawcy
9 przyznanych
RAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
43 050 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
47 970 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
43 050 PLNKRZYSZTOF PARSZEWSKIGąsawy Rządowe-Niwy, PL
40 134,9 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
49 200 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
55 350 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
55 350 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
43 050 PLNRAFAŁ KOZIEŁKielce, PL
47 970 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.