Opracowanie audytów energetycznych oraz dokumentacji projektowych dla wskazanych budynków nieujętych w gminnej ewidencji zabytków administrowanych przez ZGM w Gorzowie Wlkp., (...)
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00274995
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-08 11:18
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacjąDoradcze usługi inżynieryjne i budowlane
Wykonawcy
7 przyznanych
RAFAŁ MICHALAKGorzów Wielkopolski, PL
44 895 PLNŁUKASZ ROJEKMiędzyrzecz, PL
14 800 PLNŁUKASZ ROJEKMiędzyrzecz, PL
29 600 PLNŁUKASZ ROJEKMiędzyrzecz, PL
14 800 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
14 760 PLNCHARLOTTA LANGAMiędzyrzecz, PL
12 300 PLNARTMOST S.C.Poznań, PL
22 140 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.