Zagospodarowanie pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich.
Gmina Kobierzyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00275253
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00275253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-08 12:27
- Lokalizacja
- Kobierzyce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e1d1436-e4dc-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8961308068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00275253 z dnia 2024-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobierzyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Pałacowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobierzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-040
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sjanaszkiewicz@ugk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ugk.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e1d1436-e4dc-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00275253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090576/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Zagospodarowanie pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00195295
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RŚZiZP.271.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie polega na zagospodarowanie pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje się wykonanie określonego w załączonej dokumentacji projektowej zagospodarowania pasa zieleni przy ul. Dworcowej (dz. 243/12 i 242/5) w Bielanach Wrocławskich w zakresie wykonania:
- robót ziemnych (oczyszczenie, wyrównanie, niwelacja)
- ciągów pieszych
- elementów małej architektury
- trawników
UWAGA!! Przedmiot zamówienia nie obejmuje prac związanych z zagospodarowaniem zieleni tj. nasadzeń drzew i krzewów wraz z pielęgnacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2024-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |