Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Mickiewicza w mieście Dobra zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz STWiORB, załączonymi do postępowania.
GMINA DOBRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00275469
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00275469/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-08 13:27
- Lokalizacja
- Dobra, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-526ee3d0-cf31-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 6681870425
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie upustówRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
1 przyznane
PIOTR DRUCHLIŃSKILąd, PL · lot 0
970 038,9 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00275469 z dnia 2024-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Mickiewicza w mieście Dobra zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz STWiORB, załączonymi do postępowania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DOBRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC WOJSKA POLSKIEGO 10
1.5.2.) Miejscowość: Dobra
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-730
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632799920
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@dobra24.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://dobra.nowoczesnagmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://asystent.postepowania.pl/org/gmina-dobra/postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Mickiewicza w mieście Dobra zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz STWiORB, załączonymi do postępowania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-526ee3d0-cf31-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00275469
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046057/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont ulicy Mickiewicza w Dobrej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209628
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGOŚR.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówieni ajest remont ulicy Mickiewicza w mieście Dobra zgodnie z dokuemnatacją projektową, prezdmiarem robót oraz STWiORB, załaczonymi do postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45232453-2 - Roboty budowlane w zakresie upustów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 970038,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1053286,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 970038,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOST-BUD PIOTR DRUCHLIŃSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301809496
7.3.4) Miejscowość: JAROSZYN KOLONIA 8A
7.3.5) Kod pocztowy: 62-405
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 970038,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-07-31| 2024-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |