Remont budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku

GMINA WYRZYSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00275769
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00275769/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-08 14:35
Lokalizacja
Wyrzysk, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31d8279b-e204-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7642607173
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00275769 z dnia 2024-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WYRZYSK

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wyrzysku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791260

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bydgoska 29

1.5.2.) Miejscowość: Wyrzysk

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wyrzysk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyrzysk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/902023

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31d8279b-e204-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00275769

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053717/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont budynku Urzędu Miejskiego w Wyrzysku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00245567

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane branży ogólnobudowlanej, sanitarnej oraz elektrycznej, związane z remontem części pomieszczeń w istniejącym budynku użyteczności publicznej (urząd miejski), na działce 233/2, obręb Miasto Wyrzysk w gminie Wyrzysk, powiat pilski. Budynek, który w części jest objęty inwestycją posiada 3 kondygnacje nadziemne oraz 1 kondygnację podziemną, kryty jest dachem płaskim. Budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków, ale znajduje się w gminnej ewidencji zabytków.
2. Zakres robót obejmuje:
a) skucie wszystkich płytek podłogowych i zdjęcie posadzek, położenie nowych warstw wykończeniowych posadzek i wymiana okładzin,
b) zdjęcie powłok malarskich,
c) demontaż istniejącej armatury w węzłach higieniczno-sanitarnych typu umywalki, ustępy, zlewozmywaki, pisuar,
d) renowacja schodów na obu klatkach schodowych,
e) założenie lekkiej obudowy istniejących rur sieci cieplnej,
f) wymiana opraw oświetleniowych lub renowacja istniejących,
g) wymiana lub renowacja istniejących drzwi wewnętrznych,
h) wymiana okna w klatce schodowej nr 1,
i) adaptacja istniejącej instalacji elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej,
j) wymiana części grzejników i obudów grzejników,
k) zmiana aranżacji pom. 0.07 (umywalnia) na toaletę damską – dodanie miski ustępowej i doprowadzenie odpływu do ww. projektowanej miski ustępowej,
l) zmiana aranżacji pom. 0.06 (toaleta) na toaletę męska – dodanie umywalki i doprowadzenie odpływu do ww. projektowanej umywalki,
m) zmiana aranżacji pom. 0.10 (toaleta dla interesantów) poprzez dostosowanie jej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
n) remont aneksów kuchennych w pomieszczeniach zapleczy socjalnych (bez wyposażenia).
Przedmiot zamówienia nie uwzględnia wyposażenia pomieszczeń ujętego w dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty, nie podlegającej odrzuceniu, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.
2024-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane