Remont dawnego dworu posesorów w Garbach – Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury

GMINA KRZYKOSY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00277284
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00277284/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-09 13:16
Lokalizacja
Krzykosy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-919cf62b-c72e-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
7861680454
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlaneRoboty malarskiePrzebudowa budynkówRemont starych budynkówRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie stacji rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

JANUSZ NORKIEWICZPromnice, PL · lot 0
414 414 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00277284 z dnia 2024-04-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dawnego dworu posesorów w Garbach – Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYKOSY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258218

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 37

1.5.2.) Miejscowość: Krzykosy

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-024

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 2851514

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krzykosy@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krzykosy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminakrzykosy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dawnego dworu posesorów w Garbach – Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-919cf62b-c72e-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00277284

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018282/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dawnego dworu posesorów w Garbach – przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00099575

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKZ.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą: „Remont dawnego dworu posesorów w Garbach – Przebudowa Gminnego Ośrodka Kultury”, tj. zrealizowanie planowanego zamierzenia inwestycyjnego.
2. Zakres robót obejmuje:
1) remont klatki schodowej (zejście do piwnicy),
2) remont i przebudowa stropu,
3) wykonanie klatki schodowej,
4) wykonanie stropu między piętrowego,
5) remont i przebudowa poddasza wraz z wymianą stolarki okiennej,
6) wykonanie instalacji wodno – kanalizacyjnej wraz z montażem urządzeń sanitarnych,
7) montaż instalacji i urządzeń eletro - energetycznych,
8) montaż klimatyzacji multi split - składającej się z 2 szt. agregatu 5 KW jednostka zewnętrzna + 4 szt. ( 2 KW ) jednostki wewnętrzne,
9) montaż centrali i czujek dymu ( wyposażenie wszystkich pomieszczeń z wyjątkiem łazienek i klatki schodowej ),
10) montaż instalacji przyzewowej w łazience dla niepełnosprawnych ( alarm i sygnalizacja świetlna ),
11) wykonanie ogrzewania podłogowego - zestaw ogrzewania podłogowego DS2 z regulatorem Temperatury Warmtec T538.
12) montaż grzejników drabinkowych z grzałką elektryczną w pomieszczeniach – łazienki,
13) instalacja sieci strukturalnych i RTV (instalacje multimedialne),
14) dostawa wyposażenia pomieszczeń poddasza,
15) dostawa schodołazu kroczącego z krzesełkiem,
16) wykonanie tynków wewnętrznych gładkich(roboty malarskie).
3. Zakres robót obejmuje również:
1) Wykonanie dokumentacji odbiorowej, w tym dokumentacji powykonawczej na bazie projektu budowlanego i wykonawczego, przeprowadzeniu badań, prób koniecznych do oceny jakości robót oraz innych dokumentów przewidzianych przepisami ustawy Prawo Budowlane i innych przepisów szczegółowych.
2) Sporządzenie pisemnej inwentaryzacji (opisowej oraz fotograficznej) wykonanych robót przy obiekcie zabytkowym dla zakresu który będzie zrealizowany (zgodnie z pozwoleniem konserwatorskim).
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera załączona dokumentacja:
1) Projekt budowlany (Załącznik Nr 10 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (Załącznik Nr 11 do SWZ),
3) Przedmiar robót (Załącznik 12 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45442100-8 - Roboty malarskie

45262700-8 - Przebudowa budynków

45262690-4 - Remont starych budynków

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414414,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 599010,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 414414,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Normax Janusz Norkiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861183129

7.3.3) Ulica: ul. Południowa 33a

7.3.4) Miejscowość: Promnice

7.3.5) Kod pocztowy: 62-005

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 414414,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-30
2024-04-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane