Dostawa wyposażenia pracowni informatycznych dla 4 szkół na terenie Gminy Zblewo (etap I)

GMINA ZBLEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00170142
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00170142/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-31 19:11
Lokalizacja
Zblewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4c3753c-8865-4984-8648-2cfacb1061c4
Identyfikator
5921202586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneMonitory ekranoweKomputer biurkowy

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ KREJAWielki Bukowiec, PL · lot 0
100 092,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00170142 z dnia 2025-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia pracowni informatycznych dla 4 szkół na terenie Gminy Zblewo (etap I)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZBLEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 40

1.5.2.) Miejscowość: Zblewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: (58) 588 44 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cuw@cuwzblewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia pracowni informatycznych dla 4 szkół na terenie Gminy Zblewo (etap I)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4c3753c-8865-4984-8648-2cfacb1061c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170142

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025954/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup wyposażenia 4 pracowni informatycznych oraz wyposażenia w pomoce dydaktyczne dla 4 szkół w Gminie Zblewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Rozwijanie kompetencji kluczowych kluczem do sukcesu - wyrównanie szans edukacyjno - rozwojowych uczniów szkół podstawowych Gminy Zblewo”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+), Priorytet 5: Fundusze europejskie dla silnego Pomorza EFS+, Działanie: Edukacja ogólna i zawodowa, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (FEP 2021-2027)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00133305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 269807

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 99048,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni informatycznych, w celu odnowienia pracowni informatycznych w 4 szkołach podstawowych na terenie Gminy Zblewo:
1) PSP im. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie, ul. Szkolna 3A, 83-244 Borzechowo (dalej „SP Borzechowo”)
2) PSP im. Jana Pawła II w Kleszczewo Kościerskie, ul. Skarszewska 19, 83-206 Kleszczewo Kościerskie (dalej „SP Kleszczewo Kościerskie”)
3) ZKiW w Pinczynie, ul. Sportowa 8, 83-251 Pinczyn (dalej „SP Pinczyn”)
4) PSP z Oddziałami Integracyjnymi im. Wincentego Kwaśniewskiego w Zblewie, ul. Kościerska 39, 83-210 Zblewo (dalej „SP Zblewo”)
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) oprogramowanie biurowe:
Liczba licencji: 67 sztuk, w tym:
a) 17 szt. SP Borzechowo,
b) 25 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 25 szt. SP Pinczyn,
2) oprogramowanie do zarządzania pracownią komputerową:
Liczba licencji: 92 sztuk, w tym:
a) 17 szt. SP Borzechowo,
b) 25 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 25 szt. SP Pinczyn,
d) 25 szt. SP Zblewo,
3) komplet licencji dostępowych serwerowych:
-licencja zdalnego dostępu: 92 sztuk, w tym
a) 17 szt. SP Borzechowo,
b) 25 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 25 szt. SP Pinczyn,
d) 25 szt. SP Zblewo,
- licencja dla terminala umożliwiająca pracę zdalną – terminalową: 92 sztuk, w tym
a) 17 szt. SP Borzechowo,
b) 25 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 25 szt. SP Pinczyn,
d) 25 szt. SP Zblewo,
4) komputer stacjonarny All in one na stanowisko nauczyciela – 4 szt., w tym:
a) 1 szt. SP Borzechowo,
b) 1 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 1 szt. SP Pinczyn,
d) 1 szt. SP Zblewo,
5) monitor na stanowisko uczniowskie – 88 szt. w tym:
a) 16 szt. SP Borzechowo,
b) 24 szt. SP Kleszczewo Kościerskie,
c) 24 szt. SP Pinczyn,
d) 24 szt. SP Zblewo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30213300-8 - Komputer biurkowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100092,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 106825,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100092,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TeduExpert Łukasz Kreja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5922065631

7.3.3) Ulica: Wielki Bukowiec 100

7.3.4) Miejscowość: Wielki Bukowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 83-220

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100092,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2025-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy