Przebudowa drogi gminnej Nr 120621C ul. Dłutka

GMINA MIASTA RYPIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00278504
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00278504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-10 10:29
Lokalizacja
Rypin, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-700aada9-dc7b-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
8921000795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00278504 z dnia 2024-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 120621C ul. Dłutka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA RYPIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 40

1.5.2.) Miejscowość: Rypin

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-500

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48542809632

1.5.8.) Numer faksu: +48542809654

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin.turalski@rypin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rypin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/898569

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Nr 120621C ul. Dłutka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-700aada9-dc7b-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00278504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029185/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Nr 120621C ul. Dłutka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239478

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej Nr 120621C ul. Dłutka”. Prace objęte przedmiotem obejmują roboty branży drogowej mieszczące się w istniejącym pasie drogowym drogi gminnej nr 120621C - ul. Dłutka pomiędzy skrzyżowaniami z drogą gminną ul. Nowe Osiedle i drogą wojewódzką nr 563 Rypin - Mława - ul Mławską.
2) Zakres robót budowlanych obejmuje wykonanie m.in.:
a) rozbiórki istniejących krawężników drogowych wraz z ławami betonowymi w ilości około 280 mb z wywozem,
b) rozbiórki obrzeży betonowych 8x30 w ilości około 62 mb oraz nawierzchni drogi dla pieszych z kostki brukowej betonowej w ilości około 130 m2 z wywozem,
c) montażu krawężników drogowych betonowych na ławie betonowej z oporem w ilości około 280 mb,
d) wyrównawczego frezowania nawierzchni asfaltowej w ilości około 1460,0 m2,
e) warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej gr. 4 cm w ilości około 1460,0 m2 z robotami przygotowawczymi (oczyszczenie, skropienie emulsją asf.),
f) korytowania pod drogi dla pieszych i zjazdy w ilości około 25 m3,
g) nawierzchni dróg dla pieszych z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm w ilości około 115,0 m2 na podbudowie z kruszywa łamanego i warstwie podsypki piaskowej,
h) zjazdów z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na podbudowie z kruszywa łamanego i podsypce piaskowej w ilości około 20,0 m2,
i) montażu obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem w ilości około 60 mb,
j) regulacji pionowej elementów infrastruktury, w tym:
- włazów studni rewizyjnych w ilości około 8 szt.,
- zaworów wodociągowych w ilości około 8 szt.,
- studzienek dla kratek ulicznych w ilości około 3 szt.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące Załączniki Nr 4 i Nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia, której Zamawiający nie może zwiększyć. Wobec powyższego zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cenę przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
2024-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane