Wyk. prac remont. w zakr. robót ogólnobud, świad. usług pog. techn. w zakr. robót ogólnobud. związan. z utrzym. zasob. ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy (AN6) rob. podob. 2 do um GN/PS/54/22/NZ z 03.08.2022
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00279004
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00279004/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-10 12:24
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80e65565-e68d-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00279004 z dnia 2024-04-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wyk. prac remont. w zakr. robót ogólnobud, świad. usług pog. techn. w zakr. robót ogólnobud. związan. z utrzym. zasob. ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy (AN6) rob. podob. 2 do um GN/PS/54/22/NZ z 03.08.2022
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Walewska 4
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyk. prac remont. w zakr. robót ogólnobud, świad. usług pog. techn. w zakr. robót ogólnobud. związan. z utrzym. zasob. ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy (AN6) rob. podob. 2 do um GN/PS/54/22/NZ z 03.08.20222.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80e65565-e68d-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279004
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027595/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych + naprawy kominów - AN-6 - podobne 2 do umowy GN/PS/54/22/NZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00251888
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W wyniku rozstrzygniętego post. o udzielenie zamówienia publ. Nr ZP/TP/Rb/38/22 została zawarta umowa z Wykonawcą, nr GN/PS/54/22/NZ w dniu 03.08.2022 r., polegająca na: wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót ogólnobud., świadczenie usług pog. technicznego w zakresie robót ogólnobud. związanych z utrzym. zasobów w należytym stanie technicznym w zasobach administr. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy na terenie AN6 w latach 2022-23.
Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zamówienia publ., które polegają na powt. podobnych robót bud. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót na warunkach określonych ww. umowie.
Zamówienie polegające na powt. podob. robót bud. zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstaw. i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowitą wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Wartość powt. podob. robót bud. nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/20/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 739599,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
I.1) OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
I.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego:
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych, świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie robót ogólnobudowlanych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie Administracji Nieruchomości Nr 6 roboty podobne nr 2 do umowy GN/PS/54/22/NZ z dnia 03.08.2022 r. (ZP/TP/Rb/38/22)
I.1.2) Rodzaj zamówienia: roboty budowlane i usługi.
I.1.3) Określenie przedmiotu lub zakresu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót ogólnobudowlanych, świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie robót ogólnobudowlanych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie Administracji Nieruchomości Nr 1 w latach 2022-2023
Zakres robót obejmuje m. in:
1. Roboty remontowe:
1. Roboty ogólnobudowlane
2. Roboty tynkowe i okładzinowe
3. Roboty posadzkowe i wykładzinowe
4. Roboty stolarskie
5. Roboty szklarskie
6. Roboty kowalsko-ślusarskie
7. Roboty malarskie
8. Roboty murarskie
9. Roboty zewnętrzne
10. Roboty ciesielskie
11. Przemurowanie przewodów kominowych
12. Obsadzanie kratek wentylacyjnych i drzwiczek rewizyjnych
13. Uszczelnianie przewodów kominowych
14. Montaż wkładów kominowych
15. Montaż nasad kominowych
16. Montaż nawiewników
17. Wykonywanie otworów wentylacyjnych w drzwiach
18. Roboty zewnętrzne
19. Roboty zduńskie
20. Roboty ciesielskie
21. Roboty dachowe
22. Odłączanie urządzeń mechanicznych od przewodów kominowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 799500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 799500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólno Budowlany Stolarstwo Dariusz Kąkol, Górki, ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 822-100-34-49
7.3.3) Ulica: ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 80
7.3.4) Miejscowość: Dębe Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-311
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 799500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2024-04-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |