Wykonanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego w ramach Budowy ścieżek rowerowych w Powiecie Głubczyckim

Powiat Głubczycki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00279688
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-10 14:39
Lokalizacja
Głubczyce, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7481580829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

5 przyznanych

STAL-BET MARIUSZ KUPINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłubczyce, PL
27 060 PLN
STAL-BET MARIUSZ KUPINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłubczyce, PL
27 060 PLN
STAL-BET MARIUSZ KUPINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłubczyce, PL
27 060 PLN
STAL-BET MARIUSZ KUPINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłubczyce, PL
27 060 PLN
STAL-BET MARIUSZ KUPINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłubczyce, PL
27 060 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.