Rozbudowa drogi gminnej publicznej nr 600599K ul. Św. Bartłomieja Apostoła na odcinku od km 0+000,00 do km 0+311,00 w miejscowości Mogilany

Gmina Mogilany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00279761
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00279761/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-10 14:51
Lokalizacja
Mogilany, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b0cd4d8e-d626-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
9442246027
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoKonstrukcje z betonu zbrojonego

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL · lot 0
3 087 937,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00279761 z dnia 2024-04-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej publicznej nr 600599K ul. Św. Bartłomieja Apostoła na odcinku od km 0+000,00 do km 0+311,00 w miejscowości Mogilany

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mogilany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Mogilany

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-031

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 270-10-13

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mogilany.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mogilany.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej publicznej nr 600599K ul. Św. Bartłomieja Apostoła na odcinku od km 0+000,00 do km 0+311,00 w miejscowości Mogilany

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0cd4d8e-d626-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279761

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058028/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rozbudowa drogi gminnej publicznej nr 600599K ul.Św. Bartłomieja Apostoła na odcinku od km 0+000,00 do km 0+311,00 w miejscowości Mogilany

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" operacja typu "Gospodarka wodno-ściekowa" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00223225

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3489867,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pod nazwą: Rozbudowa drogi gminnej publicznej nr 600599K ul. Św. Bartłomieja Apostoła na odcinku od km 0+000,00 do km 0+311,00 w miejscowości Mogilany w zakresie określonym w niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, dokumentacji technicznej, która to określa szczegółowy zakres zamówienia m.in. Załącznik nr 11 - projekt budowlany, Załącznik nr 12 - projekt techniczny, Załącznik nr 13 - projekt organizacji ruchu, Załącznik nr 14 - specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, Załącznik nr 15- przedmiar robót, Załącznik nr 10 - Projekt umowy.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ

Zamówienie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" operacja typu "Gospodarka wodno-ściekowa" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232424-0 - Roboty budowlane w zakresie wylotów kanałów ściekowych

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3087937,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4021407,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3087937,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Produkcyjno Handlowo Transportowa Transfig Wiesław Figa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770049985

7.3.3) Ulica: Podświerkle

7.3.4) Miejscowość: Przeginia Duchowna

7.3.5) Kod pocztowy: 32-061

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3087937,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-04-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane