Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00279891
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-10 15:36
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobisteMonitory ekranoweSprzęt peryferyjny
Wykonawcy
4 przyznane
"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
3557,16 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
19 408,17 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
584,25 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
584,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.