Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy kapliczce z figurą Chrystusa Frasobliwego z 1646 r. zlokalizowanej w Podedwórzu w powiecie parczewski
POWIAT PARCZEWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00280110
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00280110/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-11 08:07
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7516efc9-b37f-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 5391437872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00280110 z dnia 2024-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy kapliczce z figurą Chrystusa Frasobliwego z 1646 r. zlokalizowanej w Podedwórzu w powiecie parczewski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PARCZEWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24
1.5.2.) Miejscowość: Parczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@parczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spparczew.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatparczewski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy kapliczce z figurą Chrystusa Frasobliwego z 1646 r. zlokalizowanej w Podedwórzu w powiecie parczewski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7516efc9-b37f-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280110
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005731/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych przy kapliczce z figura Chrystusa Frasobliwego z 1646 r. zlokalizowanej w Podedwórzu w powiecie parczewskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00035611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AZ-VII.272.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje swym zakresem:
a) w I etapie:
- wykonanie dokumentacji stanu zachowania obiektu,
- wykonanie dokumentacji projektowej obiektu i uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz pozwoleń na prowadzenie robót,
b) w II etapie:
- wykonanie demontażu drewnianej rzeźby z przeniesieniem jej na czas prowadzenia prac przy kapliczce do pracowni konserwatorskiej, gdzie dokonane zostaną zabiegi konserwatorskie,
- wykonanie przeniesienia obiektu kapliczki na nowy fundament zlokalizowany centralnie w pierścieniu ronda,
- wykonanie prace konserwatorski i restauratorskie przy obiekcie kapliczki (w szczególności: usunięcie odspojeń i osłabionych tynków, oczyszczenie powierzchni cegieł i fug, wymienienie części cegieł, przeprowadzenie dezynfekcji preparatami biobójczymi, wykonanie uzupełnień i rekonstrukcji tynków, wykonanie rekonstrukcji profili ciągnionych w formie oryginalnych gzymsów i wałków, wykonanie powłok malarskich, oczyszczenie i zabezpieczenie powierzchni kutego krzyża, wykonanie ewentualnych napraw i uszczelnień pomiędzy dachówkami),
- wykonanie prac konserwatorskich przy drewnianej rzeźbie Chrystusa Frasobliwego,
- wykonanie dodatkowej opaski, cokołu lub postumentu.
zgodnie z decyzją WUOZ, decyzją organu administracji architektoniczno-budowlanej, założeniami opracowanej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej oraz Programem Funkcjonalno-Użytkowym.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w zał. nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178848,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Talent Gabriela Polewska- Pietrasiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7262302214
7.3.4) Miejscowość: Mnin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |