Świadczenie usług kierowcy transportu sanitarnego dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle – POZ Nowy Żmigród.
Szpital Specjalistyczny w Jaśle
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00280151
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-11 08:23
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6851950733
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
3 przyznane
Piotr DziadoszGorzyce, PL
46 800 PLNMariusz ŚliwaPrzysieki, PL
46 800 PLNBogdan WojdyłaJasło, PL
28 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.