Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu płońskiego.

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00280518
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00280518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-11 10:07
Lokalizacja
Płońsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-575e5755-dd1b-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
130382558
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoElementy przepustówInstalowanie znaków drogowychRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie studniStudzienki kanalizacyjneRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówUsługi wycinania drzewWycinanie i napełnianie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00280518 z dnia 2024-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu płońskiego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PŁOŃSKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 101

1.5.2.) Miejscowość: Płońsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdplonsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdplonsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-575e5755-dd1b-11ee-8305-7e4937eb936d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu płońskiego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-575e5755-dd1b-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00095101/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu płońskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00236651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.272.04.24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie powiatu płońskiego.
2. Robota budowlana realizowana w formule „wybuduj”. Rozliczenie ryczałtowe.
3. Zamówienie obejmuje:
3.1. Rozbudowę drogi powiatowej nr 3029W (od skrzyżowania z drgoą 3061W w Baboszewie w kierunku Bożewa) – odcinek dł. 1,05 km.
3.2. Remonty dróg powiatowych
a. 3082W (ul. 19 stycznia w m. Raciąż) – odcinek dł. 0,46 km
b. 3026W (ul. Odrodzenia w m. Baboszewo) – odcinek dł. 0,81 km
c. 3026W (ul. Glinojecka w m. Baboszewo) – odcinek dł. 0,40 km
d. 3041W (ul. Szkolna w m. Sochocin) – odcinek dł. 0,50 km
e. 3047W (m. Grabie) – odcinek dł. 0,50 km
f. 3051W (m. Osiek) – odcinek dł. 0,50 km
g. 3001W (m. Nowa Wrona) – odcinek dł. 1,00 km
h. 3072W (m. Koryciska) – odcinek dł. 2,00 km
i. 3069W (m. Januszewo) – odcinek dł. 0,30 km
j. 3070W (m. Olszyn) – odcinek dł. 0,30 km
k. 3070W (m. Naborowo) – odcinek dł. 0,05 km
l. 3033W (m. Sarbiewo) – odcinek dł. 0,20 km
m. 3015W (m. Kodłutowo) – odcinek dł. 1,11 km
n. 3021W / 3031W (ul. Warszawska / ul. Lipowa / ul. Wiejska w m Baboszewo) – rondo

4. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
Powody niedokonania podziału zamówienia na części:
Zakres zamówienia jest możliwy do zrealizowania przez jednego Wykonawcę. Brak podziału nie ogranicza konkurencji ani nie utrudnia dostępności do zamówienia. Podział zamówienia na części wiązałby się z trudnościami technicznymi w realizacji kilku umów na tym samym terenie budowy oraz koordynacji działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne elementy zamówienia. Taki podział mógłby zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 do SWZ – Dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (Dokumentacja techniczna).
6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

44132000-4 - Elementy przepustów

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45112600-1 - Wycinanie i napełnianie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą
zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może zwiększyć
tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty;
2024-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane