„Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Trzebieszów”
GMINA TRZEBIESZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00280770
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00280770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-11 10:58
- Lokalizacja
- Trzebieszów Drugi, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e67c8b4c-d0af-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 8252064943
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00280770 z dnia 2024-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Trzebieszów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIESZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 89
1.5.2.) Miejscowość: Trzebieszów Drugi
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-404
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25/7960355
1.5.8.) Numer faksu: 25/7960373
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebieszow.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebieszow.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://trzebieszow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Trzebieszów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e67c8b4c-d0af-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047048/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Trzebieszów – Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00215441
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1704995,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja infrastruktury drogowej w Gminie Trzebieszów”, realizowana przy udziale dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na podstawie wniosku o dofinansowanie Edycja8/2023/8225/PolskiLad oraz Wstępnej Promesy z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja 8/2023/8225/PolskiLad.
2)Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Modernizacja drogi Dębowica dz. nr 402, 400.
2. Modernizacja drogi Dębowica dz. nr 400.
3. Modernizacja drogi Nurzyna dz. nr 268/2.
4. Modernizacja drogi Nurzyna dz. nr 363, 348.
5. Modernizacja drogi Trzebieszów dz. nr 271.
6. Modernizacja drogi Gołowierzchy dz. nr 1139.
7. Modernizacja drogi Gołowierzchy dz. nr 1142.
8. Modernizacja drogi Mikłusy dz. nr 223, 225, 226.
9. Modernizacja drogi Zaolszynie dz. nr 1005/2.
10. Modernizacja drogi Zaolszynie dz. nr 327.
11. Modernizacja drogi Leszczanka dz. nr 598, 628.
12. Modernizacja drogi Dębowierzchy dz. nr 95.
13. Modernizacja drogi Popławy - Rogale dz. nr 896.
14. Modernizacja drogi Szaniawy-Poniaty dz. nr 858.
15. Modernizacja drogi Szaniawy-Poniaty dz. nr 867/2, 867/1.
3)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Przedmiary robót
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR),
3) Mapy poglądowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2368999,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2842333,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2368999,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa TAMEX Jakub Kożuchowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8250007220
7.3.3) Ulica: Biardy 8
7.3.4) Miejscowość: Łuków
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2368999,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |