Budowa ulicy Reymonta w Kole
Gmina Miejska Koło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00280773
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00280773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-11 10:59
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d194715-bc58-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 6662046949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00280773 z dnia 2024-04-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Reymonta w Kole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Koło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311620880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 27 20 810
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@kolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminamiejskakolo.ezamawiajacy.pl/pn/gminamiejskakolo/demand/145498/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Reymonta w Kole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d194715-bc58-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00280773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031712/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa ulicy Reymonta w Kole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00220604
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa ulicy Reymonta w Kole.
Inwestycja zlokalizowana jest w Kole na działkach: 9, 25/6, 181, ark. mapy 40. zakres robót obejmuje wybudowanie nowej nawierzchni drogi z kostki brukowej betonowej o długości 226,76 m i szerokości jezdni 5,50 m, Nawierzchnie spełniać będą wymagania nośności dla ruchu kategorii KR2. Po stronie lewej jezdni należy wybudować drogi dla pieszych i rowerów o szerokości 3,00 m i po stronie prawej chodnik o szerokości 1,80 m. Ponadto zakres robót obejmuje wykonanie zjazdów do posesji prywatnych zlokalizowanych po obu stronach pasa drogowego. Wykonać należy również zjazdy na nieutwardzone w chwili obecnej ulice Marii Dąbrowskiej oraz Zofii Nałkowskiej (szer. 5,50 m, wyokrąglenie łukami R=6,00 m) Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych przewidziano do istniejącej kanalizacji deszczowej. W ramach inwestycji należy wykonać także kanalizację deszczową służącą odwodnieniu jezdni. Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych przewidziano do istniejącej kanalizacji deszczowej w ul. Zapolskiej i Konopnickiej w Kole. W tym celu zaprojektowano 2 odcinki kanalizacji deszczowej z włączeniem do istniejącego układu odwodnienia w ww ulicach.
Wykonanie robót związanych z budową ulicy Reymonta w Kole tj.: roboty ziemne, kanalizacja deszczowa, roboty drogowe wg następującego zakresu robót:
- roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne
- roboty ziemne
- budowa drogi o nawierzchni z kostki betonowej
- budowa kanalizacji deszczowej
- budowa zjazdów do posesji
- oznakowanie pionowe i poziome
- nasadzenie 6 szt. drzew gatunek lipa drobnolistna na dz. nr 7/32 ark. mapy 44
- roboty wykończeniowe.
Podstawowe parametry techniczne inwestycji:
- kategoria drogi – gminna
- klasa techniczna – D
- szerokość jezdni - 5,50 m
- prędkość projektowa – 30 km/h
- szerokość drogi dla pieszych i rowerów – 3,00 m
- szerokość chodnika –1,80 m
- długość odcinka drogi objętej remontem: 226,76 m
- szerokość zjazdów do posesji – zmienna
- nawierzchnia jezdni, chodnika, zjazdów: kostka betonowa
Wskazane jest aby Wykonawca do oferty dołączył kosztorys ofertowy wykonany metodą kalkulacji uproszczonej dla kosztorysu. Przedmiar robót załączony do dokumentacji projektowej ma charakter pomocniczy.
Przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej składającej się z opisu, rysunków, mapy sytuacyjnej, przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
Wykonawca powinien przeprowadzić wizję lokalną w celu zapoznania się z istniejącymi warunkami w jakich będzie wykonywał roboty budowlane.
Wykonawca winien uwzględnić w oferowanej cenie również koszty związane z obowiązkami, które będą na nim spoczywały:
1. Zapewnienie obsługi geodezyjnej oraz wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wykonanego zakresu.
2. Wykonanie i uzgodnienie projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót.
3. Wykonawca będzie zobowiązany w ramach oferowanej ceny zatrudnić kierownika budowy, który winien spełniać wymagania i pełnić obowiązki określone w Prawie budowlanym – specjalność drogowa. 4. Odpowiednie zabezpieczenia terenu budowy, wraz z bezpośrednim sąsiedztwem prowadzonych prac.
5. Zorganizowanie robót w sposób pozwalający mieszkańcom nieruchomości zlokalizowanych przy drodze na dojazd do własnych posesji.
6. Zaopatrzenie budowy w energię elektryczną, wodę, odprowadzenie ścieków i utylizacja odpadów.
7. Ponoszenie kosztów zużycia energii elektrycznej, wody, odprowadzenia ścieków i utylizacji odpadów.
8. Zapewnienie dozoru placu budowy własnego zakresu robót.
9. Opracowanie powykonawczej dokumentacji technicznej.
10. Przekazanie stosowanych atestów na wbudowane materiały.
Pozostałe warunki i obowiązki stron zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1289874,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1648501,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1289874,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK STELLA Konrad Marek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661921421
7.3.3) Ulica: ul. Południowa 37
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1289874,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |