Świadczenie usług psychologa w ramach projektu pn. Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościanie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00281694
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-11 14:14
- Lokalizacja
- Kościan, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6981615826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
LOKOMOTYWA Pracownia Wspierania Rozwoju Anna Żak-AmborskaKościan, PL
32 640 PLNLOKOMOTYWA Pracownia Wspierania Rozwoju Anna Żak-AmborskaKościan, PL
32 640 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.