Przebudowa dróg na terenie Gminy Kodrąb

GMINA KODRĄB

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00281727
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00281727/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-11 14:20
Lokalizacja
Kodrąb, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6022a52-d6f7-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
7722240740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkowePrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ KOWALSKIGRABOSTÓW, PL · lot 0
1 356 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00281727 z dnia 2024-04-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie Gminy Kodrąb

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7

1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie Gminy Kodrąb

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6022a52-d6f7-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00281727

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026868/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa dróg na terenie Gminy Kodrąb

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00225558

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg na terenie Gminy Kodrąb w zakresie:
1.1. Przebudowy drogi gminnej w miejscowości Kolonia Rzejowice – etap I w której do zrealizowania przewidziano następujący zakres prac:
a) Prace przygotowawcze,
b) Roboty rozbiórkowe,
c) Roboty ziemne,
d) Ułożenie obrzeży oraz krawężników betonowych,
e) Konstrukcja jezdni,
f) Wykonanie nawierzchni zjazdów,
g) Wykonanie nawierzchni miejsc parkingowych,
h) Pobocza,
i) Urządzenia obce,
j) Stała organizacja ruchu,
k) Oświetlenie uliczne,
l) Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej.
1.2 Przebudowy drogi wewnętrznej – ulicy Spokojnej w Kodrębie (odc. od ul. Niepodległości do ul. Wolności) w której do zrealizowania przewidziano następujący zakres prac:
a) Prace przygotowawcze,
b) Roboty rozbiórkowe,
c) Roboty ziemne,
d) Ułożenie obrzeży oraz krawężników betonowych,
e) Konstrukcja jezdni,
f) Wykonanie nawierzchni zjazdów,
g) Wykonywanie nawierzchni zatok postojowych,
h) Remont przepustu pod koroną jezdni,
i) Rowy przydrożne oraz wykonanie skarp – do odmulenia,
j) Pobocza,
k) Roboty dodatkowe,
l) Urządzenia obce,
m) Stała organizacja ruchu,
n) Budowa oświetlenia ulicznego,
o) Wykonanie i montaż tablicy informacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1356000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1611694,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1356000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Michał Kowalski KOST

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712396860

7.3.4) Miejscowość: Grabostów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-350

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty bitumiczne, roboty elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1356000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-04-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane