Budowa przyłącza energetycznego do dwóch dostrzegalni w leśnictwach Skałecznica i Narożniki
Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00282172
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00282172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 07:50
- Lokalizacja
- Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f22935b-d7a0-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 6610003922
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282172 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza energetycznego do dwóch dostrzegalni w leśnictwach Skałecznica i Narożniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020035
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sudół
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ostrowiec@radom.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ostrowiec.radom.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/175f4068-c293-40a9-b4e7-bea1a344a5911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza energetycznego do dwóch dostrzegalni w leśnictwach Skałecznica i Narożniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f22935b-d7a0-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00226629
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.12.2024.NO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia: a) Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest wykonanie wewętrznej instalacji zasilającej istniejącą dostrzegalnę przecipożarową zlokalizowaną na terenie działki nr 376 obręb Śródborze, gm. Ożarów, powiat opatowski. Zakres prac dotyczy dz. nr 372. 373, 374, 375, 376, 4/724, Śródborze, gmina Ożarów, powiat opatowski, województwo świętokrzyskie; b) Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest wykonanie wewętrznej instalacji zasilającej istniejącą dostrzegalnę przecipożarową w leśnictwie Narożniki, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski. Obiekt usytuowany będzie na dz. nr 346/1201; identyfikator działki 260702_2.0002.346/1201; obręb 0002 Bałtów; gmina Bałtów; powiat ostrowiecki; województwo świętokrzyskie. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45312310-3 - Ochrona odgromowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122046,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179913,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122046,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMTech spółka cywilna Arkadiusz Jurek, Mateusz Pachulski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572959209
7.3.3) Ulica: Górna 20/220
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-415
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122046,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-05-13SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zakończenie realizacji przedmiotu Umowy nastąpi w terminie do 15 dni od datyzakończenia Robót tj. najpóźniej do dnia 13.05.2024 r.
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |