24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej

43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00282194
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00282194/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-12 08:03
Lokalizacja
Świętoszów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bacc54f9-7e0a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6121843775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282194 z dnia 2024-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 43 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021509084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Saperska 2

1.5.2.) Miejscowość: Świętoszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-726

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 43wog.szp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://43wog.wp.mil.pl/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bacc54f9-7e0a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282194

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153490/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo - kosztorysowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481808

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 101/26/PN/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”, na podstawie, której możliwa będzie realizacja robót budowlanych zarówno pod względem formalno - prawnym jak i technicznym oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z tą dokumentacją zadania pn. „24997 Żagań 43WOG K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo – kosztorysowej”. 2. Na przedmiot zamówienia składa się następujący zakres rzeczowy:
1) Dokumentacja projektowo - kosztorysowa. Zakres niezbędnych prac projektowych został określony w Programie funkcjonalno-użytkowym;
2) Roboty budowlane.
3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
1) Program Funkcjonalno-Użytkowy dla zadania „24997 Żagań 43WOG
K-2987 Remont budynku kuchni nr 17 wraz z opracowaniem dokumentacji projektowo – kosztorysowej” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ;
2) wzór umowy, stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę tj. 6 600 000,00 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania przed otwarciem ofert, które miało miejsce 5 grudnia 2023 r. o godzinie 10:10.
W przedmiotowym postępowaniu oferty złożyli niżej wymienieni Wykonawcy:
HYDRATEC sp. z o.o. ul. Por. Anatola Radziwonika 12 15-166 Białystok -9 594 000,00 zł
Zakład Produkcyjno-Usługowy MAG-BUD ul. Nowosolna 41, 67-120 Kożuchów-Oferta odrzucona
EUROBUD Sp. z o.o. ul. Klonowa 2, Klępina 66-010 Nowogród Bobrzański-13 799 499,15 zł
INWESTBUD Paweł Bagrij Karłowice 2, 59-830 Olszyna-9 768 782,74 zł

Wobec faktu, że oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
2024-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane