„Przebudowa dwóch dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników”.
Powiat Leski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00282198
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00282198/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 08:07
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfd61b58-b6c0-11ee-b628-1a85378e6c0a
- Identyfikator
- 6881244572
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282198 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dwóch dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Leski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371034980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134697124
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@powiat-leski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-leski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bfd61b58-b6c0-11ee-b628-1a85378e6c0a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dwóch dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfd61b58-b6c0-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282198
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052106/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dwóch dróg powiatowych w ramach poprawy bezpieczeństwa użytkowników”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00093172
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.272.1.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Przebudowę drogi powiatowej nr 2267R Lesko-Jankowce-Glinne poprzez budowę chodnika w miejscowości Jankowce, na odcinku 781 metrów,(km.2+619-3+400) klasa drogi powiatowej „L”, szerokość chodnika około 2,15 m, szerokość projektowanej jezdni 3,00+2,50 m. Realizacja robót budowlanych wykonywana będzie na podstawie posiadanej przez Zamawiającego „Dokumentacji Projektowej” w skład której wchodzą następujące części: dokumentacją pod nazwą „Zgłoszenie robót budowlanych”, Specyfikacja Techniczna Wykonani i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) i przedmiar robót stanowiącym (Załącznik Nr 1 do SWZ). Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
a) Roboty przygotowawcze :
- roboty pomiarowe,
- ścinanie i karczowanie drzew
- roboty rozbiórkowe.
b) Roboty ziemne :
- wykopy, przekopy, formowanie i zagęszczanie nasypów,
- ręczne formowanie i zagęszczanie nasypów,
- korytowanie wykonane na poszerzenie jezdni,
c) Odwodnienie :
- wykonanie przepustów, rowów krytych i przykanalików
- wykonanie studzienek ściekowych i połączeniowych
- wykonanie przykanalików,
- ułożenie ścieków drogowych,
- umacnianie dna i skarp rowów,
d) Podbudowy :
- profilowanie i zagęszczanie podłoży pod warstwy konstrukcyjne,
- warstwy wzmacniające grunt
- warstwy dolne i górne podbudowy,
e) Nawierzchnie i elementy ulic :
- ławy betonowe, krawężniki i obrzeża betonowe,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa wiążąca,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa ścieralna,
- nawierzchnie z kostki brukowej
f) Oznakowania i urządzenia bezpieczeństwa ruchu ;
- poręcze ochronne i bariery jednostronne
- znaki drogowe pionowe,
2) Przebudowę drogi powiatowej nr 2283R Bukowiec Dołżyca”, na odcinki 1000 metrów w miejscowości Dołżyca, klasa drogi powiatowej „L”, szerokość jezdni 2x2,50 m, szerokość poboczny 2x0,75 m. Realizacja robót budowlanych wykonywane będzie na podstawie posiadanej przez Zamawiającego „Dokumentacji Projektowej” w skład której wchodzą następujące części: dokumentacją pod nazwą „Projekt wykonawczy”, Specyfikacja Techniczna Wykonani i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) i przedmiar robót stanowiącym (Załącznik Nr 1 do SWZ). Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności:
a) Roboty przygotowawcze :
- roboty pomiarowe,
- naprawy poboczy
- roboty rozbiórkowe nawierzchni.
b) Roboty ziemne :
- wykopy oraz przekopy,
c) Podbudowy :
- koryta wykonywane na poszarzenie jezdni,
- profilowanie i zagęszczanie
- warstwy odsączające,
- wyrównanie podbudowy i skropienie asfaltem,
- regeneracja nawierzchni przy użyciu geowłókniny,
- warstwy dolne i górne podbudowy,
d) Nawierzchnie :
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa wiążąca,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych warstwa ścieralna,
3) opracowanie dokumentacji tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy,
4) opracowanie dokumentacji stałej organizacji ruchu po zakończeniu przebudowy drogi w Jankowcach,
5) przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej,
6) prowadzenie obsługi geodezyjnej (w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej drogi w Jankowcach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3186033,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4160524,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3186033,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6871659018
7.3.4) Miejscowość: Sanok
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3186033,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-11-18| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |