Remont i termomodernizacja budynku wielorodzinnego w miejscowości Uciechów, Osiedle Białe 5, gmina Dzierżoniów
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00282327
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00282327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 08:50
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84a9f7e8-e1f6-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282327 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i termomodernizacja budynku wielorodzinnego w miejscowości Uciechów, Osiedle Białe 5, gmina Dzierżoniów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mińska 60
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-610
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.wroclaw@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kowr.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i termomodernizacja budynku wielorodzinnego w miejscowości Uciechów, Osiedle Białe 5, gmina Dzierżoniów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84a9f7e8-e1f6-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00219763/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachu budynku wielorodzinnego z wykonaniem izolacji pionowej i ociepleniem elewacji Uciechów Osiedle Białe 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00245616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRO.WOP.260.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 596414,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont i termomodernizacja budynku wielorodzinnego w miejscowości Uciechów, Osiedle Białe 5, gmina Dzierżoniów
Informacje o budynku:
Budynek murowany w technologii tradycyjnej o dwóch kondygnacjach nadziemnych, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Ściany konstrukcyjne murowane z cegły pełnej ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej. Dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy. Pokrycie dachu – dachówka karpiówka układana w koronkę.
Budynek mieszkalny przeznaczony do remontu usytuowany jest na terenie zespołu dworsko – parkowego z folwarkiem w Uciechowie, teren ten wpisany jest do rejestru zabytków jako park –
założenie ogrodowe decyzją z dnia 28.03.1986 r. pod numerem A/4589/1172/Wł. W trakcie prowadzenia robót ziemnych, Inwestor zapewni badania archeologiczne, które będą nadzorowały roboty ziemne objęte zamierzeniem bez wpływu na ich zakres. Wykonawca ma podczas remontu przedmiotowego budynku ma zapewnić wykonywanie robót budowlanych pod nadzorem kierownika budowy wraz z prowadzeniem dziennika budowy. Końcowy odbiór robót odbędzie się z udziałem Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków we Wrocławiu.
Budynek znajduje się nie terenie działki nr 742/39.
Powierzchnia zabudowy budynku: 171,4 m2
Kubatura: 1542,2 m3
Zakres prac remontowych obejmuje m.in.
a) Remont piwnic i terenu wokół budynku
- osuszanie murów fundamentowych i piwnicznych
- termomodernizację murów piwnicznych
- remont wejść remont wejść do piwnic
b) Remont instalacji wodnej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej w część wspólnej w pomieszczeniach piwnicznych
c) Termomodernizację kondygnacji nadziemnych
- ocieplanie budynku wełną mineralną
- wykonanie gzymsów międzykondygnacyjnych
d) Termomodernizację i remont dachów
- remont dachu głównego
- termomodernizację dachu nad wiatrołapem
e) Remont klatki schodowej
- remont biegu schodowego
- remont podłogi na piętrze
- podział korytarza na piętrze
f) Modernizację wentylacji grawitacyjnej lokali mieszkalnych
g) Drzwi i okna
- wymiana drzwi i okien
- odtworzenie trzech otworów okiennych
- wyposażenie okien: nawiewniki, okapniki, parapety wewnętrzne
- drabina i drzwiczki na strych
- wyłaz dachowy
h) Remont ścian i sufitów w częściach wspólnych
i) Instalacja elektryczna
- przebudowa oświetlenia korytarza
- instalacja odgromowa (instalacja uziemienia, instalacja piorunochronna)
Szczegółowy zakres prac określony został w projekcie umowy, dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, STWiOR,. Wymieniona dokumentacja stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia i znajduje się na stronie internetowej Zamawiającego https://kowr.eb2b.com.pl/ w zakładce przedmiotowego postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono oferty, w których zaproponowano wykonanie przedmiotu zamówienia za cenę przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 830000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 873908,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |