Rozbudowa Domu Ludowego we wsi Żeliszów
Gmina Bolesławiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00282716
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00282716/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 10:21
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c5e6942-dba5-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 6121636303
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282716 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Domu Ludowego we wsi Żeliszów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesławiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Teatralna 1a
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 732 32 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@gminabolelslawiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslawiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c5e6942-dba5-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Domu Ludowego we wsi Żeliszów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c5e6942-dba5-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282716
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030258/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rozbudowa Domu Ludowego we wsi Żeliszów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235602
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.I.271.04.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Domu Ludowego we wsi Żeliszów wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej i wodno – kanalizacyjnej, instalacji ogrzewania, instalacji wentylacji, zagospodarowaniem terenów zewnętrznych oraz robót remontowych w istniejącym budynku w zakresie umożliwiającym uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie.
1.1 W zakres zamówienia wchodzi wykonanie następujących robót:
1.1.1 Rozbudowa Domu Ludowego
• Powierzchnia użytkowa budynku 380,33 m2
• Kubatura 2 468,39 m3
• Liczba pomieszczeń 15
1.1.2 Przygotowanie terenu pod rozbudowę budynku (roboty porządkowe, roboty pomiarowe, itp.).
1.1.3 Wykonanie wykopów pod fundamenty rozbudowywanego budynku.
1.1.4 Wykonanie ław i ścian fundamentowych budynku.
1.1.5 Wykonanie izolacji przeciwwodnych pionowych i poziomych.
1.1.6 Przeniesienie instalacji gazowej zewnętrznej (przeniesienie szafki), przeniesienie jednostek klimatyzacji zewnętrznej wg dokumentacji.
1.1.6 Wykonanie robót budowlanych związanych ze wznoszeniem budynku.
1.1.7 Wykonanie dachu wraz z ociepleniem.
1.1.8 Montaż stolarki okiennej i drzwiowej w budynku.
1.1.9 Wykonanie robót wykończeniowych wewnątrz budynku (sufity, tynkowanie, malowanie, podłogi z płytek, licowanie ścian płytkami, itp.).
1.1.10 Wykonanie instalacji oraz montaż elementów wyposażenia instalacyjnego w budynku.
1.1.11 Wykonanie termoizolacji ścian zewnętrznych budynku.
1.1.12 Wykonanie tynków zewnętrznych na elewacji budynku.
1.1.13 Zagospodarowanie terenów (wykonanie terenów z kostki, wycinka drzew, tereny zielone, itp.).
1.1.14 Wykonanie robót remontowych w istniejącym budynku.
1.1.16 Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
UWAGA !
Zamawiający zwraca uwagę Wykonawcy, że przedmiot zamówienia będzie realizowany na obiekcie użyteczności publicznej czynnym w trakcie okresu wyborczego (kwiecień i czerwiec br.), w związku z powyższym Wykonawca musi tak zaplanować realizację poszczególnych robót i zabezpieczyć plac budowy (ogrodzić, odpowiednio oznakować), aby była możliwość skorzystania z istniejącego budynku jako lokalu wyborczego, a roboty budowlane prowadzić z zachowaniem szczególnej ostrożności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 7) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263 Pzp. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu w terminie do składanie ofert, wpłynęła tylko 1 oferta (poniżej ocena ofert): Ocena oferty: oferta nr 1 cena brutto 450.729,31 zł – 100,00 pkt.Oferta nr 1 złożona przez Wykonawcę spełniała wszystkie warunki udziału w postępowaniu określone w SWZ, nie podlegała odrzuceniu, była zgodna z treścią SWZ i w oparciu o przyjęte kryterium ceny uzyskała najwyższą ilość punktów. W związku z powyższym Zamawiający dnia 28.03.br. poinformował o wyborze najkorzystniejszej oferty i w formie pisemnej zaprosił na podpisanie umowy w dniu 04.04.2024r. Wykonawca pismem z dnia 03.04.2024r. złożył rezygnację z podpisania umowy i odstąpił od wykonania ww. zadania inwestycyjnego. Zamawiający w takim przypadku, gdy Wykonawca, którego oferta została wybrana odmówił podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego na warunkach określonych w ofercie, zatrzymuje wadium wraz z odsetkami zgodnie z art. 98 ust. 6 pkt. 2a). W związku z powyższym Zamawiający unieważnia ww. postępowanie o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |