WM/SZP/TP/9/2024/G_Remont budynku przy ul. Gorlickiej 32 i ul. Grunwaldzkiej 86 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00282930
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00282930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 11:12
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-209532e2-e6b2-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00282930 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WM/SZP/TP/9/2024/G_Remont budynku przy ul. Gorlickiej 32 i ul. Grunwaldzkiej 86 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.wm.wroc.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WM/SZP/TP/9/2024/G_Remont budynku przy ul. Gorlickiej 32 i ul. Grunwaldzkiej 86 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-209532e2-e6b2-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00282930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254238
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WM/SZP/TP/9/2024/G
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1: Remont budynku przy ul. Gorlickiej 32 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262900-0 - Roboty balkonowe
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
4.5.5.) Wartość części: 20588,38 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zad. 2 Remont budynku przy ul. Grunwaldzkiej 86 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262900-0 - Roboty balkonowe
4.5.5.) Wartość części: 61029,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne
Jedyną ofertę niepodlegającą odrzuceniu w zakresie zadania nr 1 postępowaniu w trybie podstawowym z możliwością negocjacji złożył Wykonawca ALBA Facility Management Sp. z o.o. ul. Szczecińska 5, 54-517 Wrocław, NIP 9542772525.
Zadanie 1, Remont budynku przy ul. Gorlickiej 32 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów
Cena oferty brutto 71 615,62 zł.
Deklarowany okres gwarancji : okres gwarancji 72 miesięczny i więcej .
Deklarowane zatrudnienie 1 lub więcej osób bezrobotnej.
Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę brutto 22 235,45 zł.
Zamawiający podjął decyzję o nie zwiększaniu kwoty finansowania do wartości umożliwiającej zawarcie umowy.
W związku powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na zadanie nr 1 na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71615,62
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne
Jedyną ofertę niepodlegającą odrzuceniu w zakresie zadania nr 2 w postępowaniu w trybie podstawowym z możliwością negocjacji złożył Wykonawca ALBA Facility Management Sp. z o.o. ul. Szczecińska 5, 54-517 Wrocław, NIP 9542772525.Zadanie 2, Remont budynku ul. Grunwaldzkiej 86 we Wrocławiu w zakresie remontu balkonów
Cena oferty brutto 178 196,53 zł.
Deklarowany okres gwarancji : okres gwarancji 72 miesięczny i więcej.
Deklarowane zatrudnienie 1 lub więcej osób bezrobotnej.
Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia kwotę brutto 65 911,43 zł.
Zamawiający podjął decyzję o nie zwiększaniu kwoty finansowania do wartości umożliwiającej zawarcie umowy.
W związku powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na zadanie nr 2 na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |