"Budowa dźwigu osobowego do budynku Urzędu Miasta Braniewa"
Gmina Miasta Braniewa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00283200
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00283200/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 12:13
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e51512e-df97-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5821607800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00283200 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa dźwigu osobowego do budynku Urzędu Miasta Braniewa"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Braniewa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747968
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 111
1.5.2.) Miejscowość: Braniewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@braniewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.braniewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://braniewo.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa dźwigu osobowego do budynku Urzędu Miasta Braniewa"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e51512e-df97-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283200
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035215/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa dźwigu osobowego do budynku Urzędu Miasta Braniewa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239587
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.2.4.2024.KG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn. „Budowa dźwigu osobowego do budynku Urzędu Miasta Braniewa”
2. Zadanie, o którym mowa w ust. 1 dofinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Dostępna przestrzeń publiczna”.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie prac na podstawie sporządzonej dokumentacji projektowej oraz uzyskanych pozwoleń i uzgodnień.
4. Budynek Urzędu Miasta wpisany jest do Rejestru Zabytków Województwa Warmińsko- Mazurskiego, decyzją nr A- 3769, nr rej. 401/94 z 21.11.1994 r.
5. Warunki realizacji zamówienia szczegółowo zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, oraz dokumentacji stanowiącej załącznik nr 13 do SWZ.
6. Okres gwarancji – min. 60 miesięcy, licząc od daty odbioru końcowego robót bez uwag.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną złożona przez Wykonawcę ARTMED Sp. z o.o., ul. Św. Antoniego 18 lok. 3, 97- 200 Tomaszów Maz., przekracza środki jakie Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z art. 255 pkt 3) PZP, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W przypadku gdy oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia postępowanie unieważnia się bez przeprowadzania wyboru najkorzystniejszej oferty. W tej sytuacji cena lub koszt określona w złożonej ofercie nie mieści się w limicie ustalonym przez Zamawiającego. Przesłanka ta zakłada unieważnienie postępowania bez konieczności badania i oceny ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 835821,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1447710,00 PLN
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |