DZP.261.4.2024 wybór 16 ekspertów, pełniących funkcję ambasadora Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE), działających na terenie Polski
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00283833
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-12 14:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261000645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez autorówUsługi publikacjiUsługi przetwarzania tekstu
Wykonawcy
8 przyznanych
Dorota Gierszewski, Wojciech ŚwitalskiKraków, Łódź, PL
15 960 PLNŚny Agnieszka Leśny, B2B Urszula Rudzka-Stankiewicz, 3L Barbara HabrychPiaseczno, Warszawa,Wrocław, PL
15 960 PLNNina WoderskaPoznań, PL
15 960 PLNB2B Urszula Rudzka-StankiewiczWarszawa, PL
15 960 PLNOSI CompuTrain Sp. z o.o., Lidia MirowskaWarszawa, Łódź, PL
15 960 PLNPracownia Inicjatyw Edukacyjnych Małgorzata RosalskaPoznań, PL
15 960 PLNBartłomiej Lis, Katarzyna Żak-CaplotPoznań, Warszawa, PL
15 960 PLNRisus Karolina Suska, Fundacja Archipelag Marzeń, Simplin Natalia Marciniak-MadejskaŁaziska, Łęcze, Konarskie, PL
15 960 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.