Sukcesywna i cykliczna dostawa artykułów spożywczych dla Ministerstwa Zdrowia.
Ministerstwo Zdrowia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00170605
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00170605/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-01 09:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7044162f-675b-4bb2-94df-cce02d1ab18d
- Identyfikator
- 5251918554
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczeWyroby ciastkarskieNapoje bezalkoholoweWody mineralne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00170605 z dnia 2025-04-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna i cykliczna dostawa artykułów spożywczych dla Ministerstwa Zdrowia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Zdrowia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miodowa 15
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-952
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@mz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna i cykliczna dostawa artykułów spożywczych dla Ministerstwa Zdrowia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7044162f-675b-4bb2-94df-cce02d1ab18d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00170605
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081557/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup artykułów spożywczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADR.250.80.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 285418,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywna i cykliczna dostawa artykułów spożywczych dla Ministerstwa Zdrowi. Sukcesywnie przez 16 kolejnych miesięcy od daty zawarcia umowy lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia zależnie od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
Wykaz produktów przewidzianych do dostawy z podaniem szacunkowych ilości został określony w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 4.1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15812100-4 - Wyroby ciastkarskie
15980000-1 - Napoje bezalkoholowe
15981000-8 - Wody mineralne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do dnia składania ofert tj. do 14 marca 2025 r. zostało złożonych pięć ofert. W toku badania ofert Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 i 5 Ustawy Pzp odrzucił wszystkie oferty, z uwagi na to, iż treść ofert była niezgoda z przepisami ustawy oraz niezgodna z warunkami zamówienia| 2025-04-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |