Dostawa produktów do badań mikrobiologicznych
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00283934
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-12 14:33
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6341013159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kultury mikrobiologiczne
Wykonawcy
42 przyznane
ARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
553,5 PLNSTERBIOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2268 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
4684,5 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
2302,56 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
540 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
1512,9 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
291,6 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
101,52 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
905,04 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
565,8 PLNBIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
73 934,88 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
432 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
216 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
2457,54 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
478,73 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
933,12 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
651,9 PLNNOACK POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2303,79 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
1400,97 PLNZENON SOBIECKIStarogard Gdański, PL
7915,05 PLNBIOMERIEUX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1138,11 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
1289,52 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
27 425,7 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
490,77 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
490,77 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1031,4 PLNZENON SOBIECKIStarogard Gdański, PL
5563,08 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
7456,32 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
3214,08 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
10 571,04 PLNNOACK POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 597,68 PLNNOACK POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2804,4 PLNEMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
2681,89 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
2716,2 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
10 627,2 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
1439,1 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
298,89 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
540,6 PLNARGENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
907,2 PLNBTL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ZAKŁAD ENZYMÓW I PEPTONÓWŁódź, PL
63 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
384,99 PLNBIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
324,72 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.