Wykonanie instalacji fotowoltaicznej do Stacji Uzdatniania Wody oraz do Tłoczni w Górznie
MIASTO I GMINA GÓRZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00284024
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00284024/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-12 14:59
- Lokalizacja
- Górzno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2afa0295-bc4f-11ee-9897-f6855eb846c0
- Identyfikator
- 8741683611
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00284024 z dnia 2024-04-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej do Stacji Uzdatniania Wody oraz do Tłoczni w Górznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA GÓRZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Górzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-320
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566448351
1.5.8.) Numer faksu: 566448363
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gorzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gorzno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/promoter/tender/52180/summary https://mst-gorzno.rbip.mojregion.info/114/375/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej do Stacji Uzdatniania Wody oraz do Tłoczni w Górznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2afa0295-bc4f-11ee-9897-f6855eb846c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031173/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Instalacje fotowoltaiczne na terenie Miasta i Gminy Górzno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00071401
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem umowy są roboty budowlane polegające na wykonaniu kompletnej i gotowej do użytkowania instalacji
fotowoltaicznej na terenie Miasta i Gminy Górzno zasilających budynki:
- Stację Uzdatniania Wody w Górznie na działce nr 444/1 w obrębie Górzno Wybudowanie
- Tłocznię w Górznie na działce nr 8 w obrębie Górzno Miasto 2
Wykonana instalacja musi być kompletna i gotowa do użytkowania, w zakresie Wykonawcy jest dokonanie niezbędnych
uzgodnień, pozwoleń i powiadomień innych podmiotów (Straży Pożarnej, Operatora Energetycznego, itp.)
Szczegóły zakresu i rozwiązań znajdują się w załączonych dokumentacjach technicznych.
Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w zakresie i w sposób określony w dokumentacjach projektowych, specyfikacji
warunków zamówienia oraz warunkami wynikającymi z obowiązujących norm, przepisów technicznych i prawa
budowlanego.
Wszystkie instalowane elementy muszą być nowe.
Uwaga: Z powodu innego przebiegu nowego ogrodzenia przy obiekcie SUW w Górznie niż ma to miejsce na mapie
zasadniczej załączonej do projektu, zmieniona zostanie lokalizacja części paneli fv. Dokładna lokalizacja zostanie
uzgodniona przed rozpoczęciem robót. Zmiana lokalizacji ma na celu zlokalizowanie wszystkich paneli fv na terenie
ogrodzonym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 23
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 22
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164451 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 261978,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164451 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MT Plastic Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371813658
7.3.3) Ulica: Lubiejew 3 D
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164451,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
| 2024-04-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |