Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2024.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00284047
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00284047/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-12 15:09
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60fbfc10-be97-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
6262791135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT MERKELBytom, PL · lot 0
225 090 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00284047 z dnia 2024-04-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2024.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smolenia 35

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/zapytania_email,154822,723c8e71cc34daf6de381916e7eee2e4.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w roku 2024.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60fbfc10-be97-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284047

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046049/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w 2024r.”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00080086

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.4.2024.TP2.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie nawierzchni chodników na terenie Gminy Bytom w 2024 roku z możliwością zastosowania opcji.
2. Przedmiot zamówienia zakresu podstawowego oraz zakresu opcjonalnego obejmuje następujące rodzaje robót :

1) Remont cząstkowy nawierzchni chodnika z: kostki kamiennej 5x7cm, tzw. mozaiki lub kostki kamiennej nieregularnej do 9x11cm, lub kostki betonowej grub. od 6cm do 8cm, lub płyt betonowych od 30x30cm do 50x50cm)

2) Rozebranie obrzeży betonowych od 6 x 20cm do 8 x 30cm oraz ułożenie nowych obrzeży 8 x 30cm

3) Rozebranie krawężników (kamiennego od 12x20cm do 20x35cm lub betonowego 15x30cm) oraz ułożenie nowego krawężnika betonowego 15x30cm na ławie betonowej z oporem. Wykonanie przy nowobudowanym lub regulowanym krawężniku opaski
z betonu asfaltowego o szerokości 10cm. i grubości 10cm.

4) Wykonanie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej szarej grubości 8cm (w tym kostka integracyjna 5m2 na 100m2) + rozbiórka nawierzchni bitumicznej + koryto na głębokość 30cm + podbudowa 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych i włazów kanałowych.

5) Wykonanie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej szarej grubości 8cm. (w tym kostka integracyjna 5m2 na 100m2) + rozbiórka płyt betonowych 50x50x7cm + koryto na głębokość 29cm + podbudowa 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych i włazów kanałowych.

6) Wykonanie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej szarej grubości 8cm. (w tym kostka integracyjna 5m2 na 100m2) + rozbiórka płyt betonowych 35x35x5cm + koryto na głębokość 31cm + podbudowa 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych i włazów kanałowych.

7) Wykonanie chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej szarej grubości 8cm. (w tym kostka integracyjna 5m2 na 100m2) + rozbiórka kostki betonowej gr. 6-8cm + rozbiórka kostki kamiennej nieregularnej o wymiarze od. 9x11cm do 14x16cm + rozbiórka kostki betonowej 6-8cm + koryto na głębokość 25cm + podbudowa 25cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych i włazów kanałowych.

8) Ułożenie nawierzchni z płyt betonowych ażurowych grubości 10 cm. + koryto na głębokość 45cm + warstwa odcinająca 5cm + podbudowa 30cm + regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz teletechnicznych i włazów kanałowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5522,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334191,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225090,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane AQUAMER Robert Merkel

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6261913926

7.3.3) Ulica: Planeta 60

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-936

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225090,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-04-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane