Sukcesywne dostawy gazów medycznych
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W USTRZYKACH DOLNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00284238
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-14 21:38
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6891148522
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
214 814,52 PLNLINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
214 814,52 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.