Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – VI RAZ
Gmina Bogatynia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00284300
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00284300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-15 08:14
- Lokalizacja
- Bogatynia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54065cd9-29fa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6151810987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00284300 z dnia 2024-04-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – VI RAZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogatynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Daszyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bogatynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.bogatynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54065cd9-29fa-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie – VI RAZ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54065cd9-29fa-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00284300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072440/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Przebudowa boiska przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Porajowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00324782
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.39.2023.MA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.” Remont boisk przy Szkole Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie”. Boiska przewidziane do remontu znajdują się na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie w gminie Bogatynia. Położone na działkach o numerach ewid. 274/2, 534, 275 w miejscowości Porajów. Kompleks boisk podlegający remontowi składa się z boiska do koszykówki, bieżni, betonowej dwurzędowej trybuny, boiska wielofunkcyjnego, w skład którego wchodzi boisko do gry w siatkówkę, boisko do gry w tenisa i boisko do gry w piłkę ręczną, skarpy oraz chodników z kostki brukowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-04-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |