Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Termomodernizacja budynku szkolnego oraz przebudowa obiektów i urządzeń szkolno-rekreacyjnych w Subkowach” – II postępowanie
GMINA SUBKOWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00285080
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-15 11:55
- Lokalizacja
- Subkowy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5931004391
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
4 przyznane
MACIEJ MASŁOWSKITczew, PL
44 999,99 PLNCEZARY SMYCZStarogard Gdański, PL
44 000 PLNMIROSŁAW KLOTZKERotmanka, PL
44 895 PLNMACIEJ MASŁOWSKITczew, PL
44 999,99 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.