Przebudowa kotłowni w Szkole Podstawowej Seredzice
GMINA IŁŻA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00286403
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00286403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-16 09:36
- Lokalizacja
- Iłża, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54034eb6-d47c-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 7962963277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00286403 z dnia 2024-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa kotłowni w Szkole Podstawowej Seredzice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁŻA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223327
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 11
1.5.2.) Miejscowość: Iłża
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ilza@ilza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ilza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ilza.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa kotłowni w Szkole Podstawowej Seredzice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54034eb6-d47c-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024171/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa kotłowni w Szkole Podstawowej Seredzice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00218119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGP.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331969,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa kotłowni olejowej na kotłownię gazową ogrzewającą szkołę podstawową i budynek świetlicy wraz z budową wewnętrznej i zewnętrznej instalacji gazowej oraz przebudowa wewnętrznej instalacji gazowej związanej ze zmianą paliwa gazowego z propanu na gaz ziemny zasilającej istniejącą kotłownię zlokalizowaną w istniejącej Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Seredzicach ”
Szczegółowy zakres obejmuje:
TECHNOLOGIA KOTŁOWNI GAZOWEJ
- Technologia kotłowni – roboty demontażowe
- Technologia kotłowni – roboty montażowe
- Malowanie i izolacja
- Roboty sanitarne w pomieszczeniu kotłowni
INSTALACJA GAZOWA WEWNĘTRZNA ORAZ ODCINEK ZEWNĘTRZNY
- Instalacja gazowa – odcinek ziemny
- Instalacja gazowa wewnętrzna
ROBOTY BUDOWLANO-MODERNIZACYJNE
- Wykucie posadzki pod kanalizację sanitarną
- Skucie szlichty cementowej i podkładu betonowego,
- Rozebranie izolacji termicznej,
- Wybranie i wywiezienie gruzu z rozbiórki,
- Wykonanie nowego chudego betonu,
- Wykonanie nowej ciężkiej izolacji przeciwwilgociowej ( papa termozgrzewalna)
- Wykonanie izolacji termicznej (styropian XPS100)
- Wykonanie nowej posadzki cementowej
- Wyrównanie posadzki
- Ułożenie posadzki z płytek gres
- Uzupełnienie tynków
- Gruntowanie ścian
- Szpachlowanie sufitów i ścian
- Malowanie ścian i sufitów
- Ułożenie płytek na ścianach do wysokości 2 m
- Wymian drzwi wejściowych stalowych
- Wymiana drzwi wewnętrznych (2szt) na drzwi PPOŻ EI60
INSTALACJE ELEKTRYCZNE
- Instalacji oświetlenia wewnętrznego
- Instalacji gniazd wtykowych
- Instalacja siłowa zas. urządzeń technologicznych
- Instalacja zasilania kotłowni
- Instalacje podłączenia pomp obiegowych
- Instalacja detekcji gazu
- Wykonanie instalacji elektrycznej wewnętrznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45431200-9 - Kładzenie glazury
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45262330-3 - Roboty w zakresie naprawy betonu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TermoAppia Dawid Kwiatek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5140317768
7.3.3) Ulica: Ku Rzece 5a/279
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-194
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |