Usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota liniowego ATPL (...). Znak sprawy: IA1.283.6.2024.TB
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00286482
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-16 09:54
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznychUsługi szkół pilotażu
Wykonawcy
4 przyznane
MARIUSZ SIODŁOCZEKRydułtowy, PL
32 000 PLNPiotr StrokoszSiemianowice Śląskie, PL
32 998 PLNEugeniuszem Piechoczkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą PIECHOCZEK EUGENIUSZ „AIRCONTACT”Pawłowice, PL
17 000 PLNSławomir JelińskiGoleniów, PL
17 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.