Modernizacja boisk przy Zespole Szkół nr 128 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 128.

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00286732
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00286732/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-16 11:01
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38a9dca5-5e98-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH RUKATWarszawa, PL · lot 0
738 423,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00286732 z dnia 2024-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boisk przy Zespole Szkół nr 128 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 128.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 44 38 704

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boisk przy Zespole Szkół nr 128 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego: Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 128.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38a9dca5-5e98-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286732

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011417/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 128 ul. Turmoncka 2 - wymiana nawierzchni syntetycznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420269

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-53/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 479169,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych: Modernizacja boisk przy Zespole Szkół nr 128 przy ul. Turmonckiej 2 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego: „Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 128”.

2. Przedmiot umowy opisuje dokumentacja projektowa:
1) Projekt techniczny – załącznik nr 8 do SWZ;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 7 do SWZ.

3. Wykonanie robót budowlanych obejmuje w szczególności: roboty demontażowe nawierzchni natryskowej poliuretanowej, roboty demontażowe podbudów nawierzchni, roboty ziemne, ułożenie nowych warstw podbudów, uzupełnienie podbudów asfaltowych, wykonanie nawierzchni poliuretanowej, montaż elementów zagospodarowania boisk, piłkochwyty, malowanie linii.

4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Dziale III SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738423,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 782280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738423,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ziel-Bud Wojciech Rukat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180038363

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-158

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738423,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

2024-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane