Remont ogrodzenia budynku Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej p.w. M.B. Pocieszenia w Komborni od strony zachodniej i północnej

GMINA KORCZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00286872
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00286872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-16 11:34
Lokalizacja
Korczyna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe72e69b-c4e2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
6842376826
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

DREZA SPÓŁKA JAWNAOrzechówka, PL · lot 0
448 416,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00286872 z dnia 2024-04-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia budynku Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej p.w. M.B. Pocieszenia w Komborni od strony zachodniej i północnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18A

1.5.2.) Miejscowość: Korczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-420

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13/43 540 80

1.5.8.) Numer faksu: 13/43 54096

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@korczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe72e69b-c4e2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ogrodzenia budynku Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej p.w. M.B. Pocieszenia w Komborni od strony zachodniej i północnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe72e69b-c4e2-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00286872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044031/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont ogrodzenia budynku Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej p.w. M.B Pocieszenia w Komborni od strony zachodniej i północnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00101137

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EPP. 271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 393535,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie ogrodzenia budynku Kościoła Parafii Rzymskokatolickiej w Komborni na działce o nr ewid. 739 w ramach uzyskanej od Banku Gospodarstwa Krajowego Wstępnej Promesy dofinansowania inwestycji z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków Nr Edycja2RPOZ/2023/1367/PolskiLad.
Zamówienie obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe z przygotowaniem materiału kamiennego do ponownego wbudowania,
2) roboty rozbiórkowe z wywiezieniem gruzu,
3) roboty murarskie słupów i ścian cokołu z bloków kamiennych (część z odzysku),
4) roboty żelbetowe – ściana cokołu między ściankami kamiennymi gr. 16cm i wysokości 90cm,
5) renowacja okładzin kamiennych cokołu i powierzchni bocznej słupów,
6) montaż kamiennych czapek słupków,
7) remont przęseł ogrodzenia.

2. Przed rozpoczęciem prac budowlanych oraz przez cały okres wykonywania prac budowlanych Wykonawca zobowiązany jest ustalić wszystkie czynności mające wpływ na funkcjonowanie budynku z zarządcą obiektu.

3. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia został szczegółowo opisany w załączonej do SWZ dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448416,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448416,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448416,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DREZA Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365962503

7.3.4) Miejscowość: Orzechówka

7.3.5) Kod pocztowy: 36-220

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448416,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2024-04-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane