Roboty budowlane polegające na montażu 25 szt. opraw oświetleniowych dla oświetlenia działki nr 101/1 na budynkach gospodarczych przy ul. Przędzalnianej 57-67
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00287164
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00287164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-16 12:41
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d78047b-fbdb-11ee-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00287164 z dnia 2024-04-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na montażu 25 szt. opraw oświetleniowych dla oświetlenia działki nr 101/1 na budynkach gospodarczych przy ul. Przędzalnianej 57-67
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na montażu 25 szt. opraw oświetleniowych dla oświetlenia działki nr 101/1 na budynkach gospodarczych przy ul. Przędzalnianej 57-672.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d78047b-fbdb-11ee-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00287164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042310/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Roboty budowlane polegające na montażu 25 szt. opraw oświetleniowych dla oświetlenia działki nr 101/1 na budynkach gospodarczych przy ul. Przędzalnianej 57-67
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne - art. 305 pkt 1 w zw. z art 214 ust 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy robót pn.: „Remont budynków przy ul. Przędzalnianej 63 i 67 w trybie „wybuduj” oraz remont budynku przy ul. Przędzalnianej 59 i 61 wraz z zagospodarowaniem działki 101/1 z placem zabaw- w trybie ‘zaprojektuj i wybuduj” przewidział zamówienia, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp w wysokości do 3.000.000,00 zł netto ówcześnie obowiązującej ustawy pzp. Zamówienie podstawowe obejmowało montaż opraw oświetleniowych wyłącznie na części działki nr ew. 101/1 na terenie projektowanego placu zabaw. Ze względu na brak środków finansowych zamówienie nie obejmowało montażu opraw oświetleniowych na budynkach gospodarczych byłych komórek lokatorskich.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.30.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 41965,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na montażu 25 szt. opraw oświetleniowych dla oświetlenia działki nr 101/1 na budynkach gospodarczych przy ul. Przędzalnianej 57-67, w szczególności:
montaż opraw oświetleniowych w ilości 22 szt. na budynkach gospodarczych
przy ul. Przędzalnianej 59 Przędzalnianej 61, Przędzalnianej 63, Przędzalnianej 65, Przędzalnianej 67, na podstawie dokumentacji projektowej pn.: PROJEKT BUDOWLANY ROBÓT BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU PRZESTRZENI PUBLICZNEJ PRZY UL. PRZĘDZALNIANEJ 57-67 WPISANEJ DO REJESTRU ZABYTKÓW NR A/44,
oraz 3 szt. opraw oświetleniowych na budynku gospodarczym przy ul. Przędzalnianej 57, na podstawie dokumentacji projektowej pn.: PROJEKT BUDOWLANY REMONTU KONSERWATORSKIEGO WRAZ Z PRZEBUDOWĄ BUDYNKU GOSPODARCZEGO, PRZY UL. PRZĘDZALNIANEJ 57 NA BAZĘ SPRZĘTOWĄ, WPISANEGO DO REJESTRU ZABYTKÓW NR A/361, 90-347 ŁÓDŹ, UL. PRZĘDZALNIANA 57.
Zamówienie obejmuje:
1) Osadzenie 25 szt. opraw oświetleniowych w ścianach ceglanych budynków gospodarczych,
2) Podłączenie do istniejącej instalacji oświetlenia działki 25 szt. opraw oświetleniowych,
3) Wykonanie pomiarów rezystancji izolacji przewodów ochronnych,
4) Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51537,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51537,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51537,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIK-BUD WIKTOROWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8311638631
7.3.3) Ulica: ul. Piekarnicza 7
7.3.4) Miejscowość: Łask
7.3.5) Kod pocztowy: 98-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51537,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2024-04-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |